Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Game of Thrones Dizisi House of the Dragon’dan İlk Fotoğraflar Geldi

Çekimleri devam eden Game of Thrones spin-off’u House Of The Dragon’dan ilk fotoğraflar geldi.

Ödül ve rekorlarla dolu sekiz sezonun ardından 2019 yılında ekranlara veda eden Game of Thrones, spin-off’ları ile macerasına devam edecek. HBO, George RR Martin’in ikonik evrenine dayanan çok sayıda dizi projesi geliştiriyor. Bu yapımlardan karşımıza çıkacak olan ilk spin-off, Targaryen Hanedanı’nı anlatan House of the Dragon olacak.

HBO, prodüksiyon çalışmaları devam eden diziden üç fotoğraf paylaştı. Bu görsellerden birinde, eski Doctor Who Matt Smith’in canlandırdığı Prens Daemon Targaryen’ı de görüyoruz. Emma D’Arcy, Kral Viserys Targaryen’in ilk çocuğu olan Prenses Rhaenyra Targaryen’ı oynuyor.

house of the dragon

Steve Toussaint, “The Sea Snake” olarak da bilinen Lord Corlys Velaryon‘u canlandırıyor. Olivia Cooke Kral Eli’nin kızı Alicent Hightower‘a hayat veriyor. Son olarak Rhys Ifans ise Alicent’in Kral Viserys’e hizmet eden babası Otto Hightower‘ı canlandırıyor.

Game of Thrones’un yaklaşık 300 yıl öncesini konu alan House of the Dragon, ‘Ejderhaların Dansı’ olarak bilinen Targaryen iç savaşının hikayesini anlatacak. George RR Martin’in Fire & Blood adlı kitabına dayanan serinin ilk sezonu 10 bölümden oluşacak.

game of thrones dizisi house of the dragon

Ron Schmidt, House of the Dragon’un yönetici yapımcılığını üstlenecek. Yürütücü yapımcı Miguel Sapochnik, aynı zamanda dizinin yönetmenliğini de yapacak. House of the Dragon, 2022 yılında izleyicilerle buluşacak.

Üç Farklı Game of Thrones Dizisi Daha Geliyor

Game of thrones dizileri

Öte yandan HBO, House of the Dragon’un haricinde tam üç yeni Game of Thrones dizisi üzerinde daha çalışıyor. 9 Voyages kod adıyla geliştirilen ilk proje, The Sea Snake’i konu alacak.

10,000 Ships çalışma adına sahip olan ikinci Game of Thrones dizisi, Dorne krallığını kuran Martell Hanesi’nin atası savaşçı Prenses Nymeria‘ya odaklanacak.

Üçüncü ve son dizi ise Davos Seaworth ve Gendry Baratheon gibi karakterlerin doğduğu Westeros’un başkenti King’s Landing‘de bir gecekondu mahallesi olan Flea Bottom‘da geçecek.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.