Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Escape from Tarkov Açık Dünya Mı Olacak? İşte Cevabı

Escape from Tarkov için yeni güncelleme ek paketleri, prestij sistemini, bağlı haritaları ve daha fazlasını getirecek.

Gerçekçi yapısıyla ön plana çıkan ve savaş atmosferini bizlere sunan Escape from Tarkov için dev bir güncelleme yolda. Geçtiğimiz günlerde geliştirici ekip Battlestate Games oyuna yeni haritalar, ek paketler ve daha fazlasını ekleyeceğini açıkladı. Stüdyo başkanı Nikita Buyanov en üretken içerik üreticilerinden biri olan Pestily ile bir araya geldi ve gelecek planlarını burada detaylandırdı.

Escape from Tarkov bildiğiniz üzere nişancı ve aksiyon deneyimini bizlere sunuyor. Oyunu hem tek oyunculu hem de eşli olarak oynayabiliyorsunuz. Ekibinizi kurabileceğiniz, gerçekçi savaşlara atılabileceğiniz bu yapımda bir harita içerisinde hayatta kalmanın yollarını arıyor ve çıkış yolunu bulmak durumunda kalıyorsunuz. Oyunun bu sürümü şimdi ise 1.0 ile beraber güncellenmeye hazırlanıyor. Aynı zamanda devasa yeniliklerin burada olduğundan da bahsedebiliyoruz.

Escape from Tarkov Tam Sürüme Kavuşuyor

Açıklanan detaylara göre yeni güncelleme ile beraber oyuna yeni gruplar dahil olacak. Bu yeni grubun dışında prestij sistemi ve aynı zamanda ek paketlerin olacağından da bahsedebiliyoruz. Diğer taraftan yapım içerisine çeşitli iyileştirmeler ve eklemeler de dahil olacak. Escape from Tarkov 1.0, oyunun beta durumundan çıkıp tam sürüm nitelendirilecek bir yapıyı içeriyor.

tarkov update bosses top

Öte yandan birçok oyuncu Escape from Tarkov‘un açık dünya olup olmayacağını merak ediyor. Nikita tarafından yapılan açıklamaya göre oyunun hiçbir zaman açık bir dünyaya sahip olmayacak ancak yeni sürüm yayınlandığında haritaların birbirine bağlanacak. Bu da oyuncuların tamamen ayrılıp başka bir baskına girmek yerine mevcut mücadelede kalabilecekleri ve haritadan haritaya geçiş yapabilecekleri anlamına geliyor.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.