Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

RTX Remix’li Star Wars: Battlefront 2 Şahane Görünüyor

2005 yılı içerisinde çıkış yapan Star Wars: Battlefront 2 için yepyeni bir RTX Remix modu geliştiriliyor.

YouTube platformunda içerik üreticisi olarak karşımıza çıkan ‘skurtyyskirts‘, nostalji bir oyun deneyimini bizlere sunan Star Wars: Battlefront 2 için yeni bir sürümü ortaya çıkardı. 2005 yılı içerisinde çıkış yapan bu yapım RTX Remix Modu ile taçlandırıldı ve ortaya çıkan görüntülerin oldukça ilgi çekici diyebiliriz.

Erken geliştirme aşamasında yer alan RTX Remix modu, oyun için üst düzey bir yapıyı sunmayı hedefliyor. Bildiğiniz üzere bu tarz geliştirmeler eski ve nostalji oyunları günümüze uyarlayabiliyor ve böylece biz de bu oyunları oynama fırsatına sahip olabiliyoruz. Star Wars: Battlefront 2 için geliştirilen yeni mod ise oyuna ışın izleme ve yol izleme efektlerini dahil ediyor.

Star Wars RTX Remix’le Şahlandı

Sürükleyici bir deneyimi bizlere sunmayı hedefleyen skurtyyskirts açıkladığı detaylarla beraber oyunun dokularını yükseltmek için PBRify adlı sistemi kullanıyor. Elbette dokular daha üst düzey bir hale gelebiliyor ve kendimizi gerçekçi Star Wars evreni içerisinde bulabiliyoruz.

Star Wars Battlefront II 2005

Erken geliştirme aşamasında olduğu için elbette bazı hataların olduğundan da bahsedebiliyoruz. Örneğin Droideka’nın zırhları düzgün şekilde gölgelenmemiş bir şekilde karşımıza çıkıyor. Sadece bu da değil aynı zamanda çoğu dokunun hala düşük çözünürlükte olduğunu aktarabiliyoruz.

Bilindiği kadarıyla skurtyyskirts geliştirmiş olduğu RTX Remix Modunu henüz herkese açık bir şekilde paylaşmadı. Ayrıca bu modun ne zaman çıkış yapacağı da bilinmiyor. Dolayısıyla ilerleyen süreçte daha fazla detayın ve içeriğin bizlere sunulmasını bekliyoruz. Oynanış görüntülerine aynı zamanda aşağıdan ulaşabilir ve nasıl bir yapıya sahip olduğunu görebilirsiniz. Peki siz ortaya çıkan çalışmayı beğendiniz mi?

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.