Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Escape From Tarkov 0.14 Güncellemesi!

Escape From Tarkov 0.14 güncellemesinin fragmanını ve yama notlarındaki detayları sizlerle paylaşıyoruz

Escape From Tarkov 0.14 güncellemesinin fragmanını ve yama notlarındaki detayları sizlerle paylaşıyoruz. Nişancı oyunu Escape from Tarkov bu hafta büyük bir güncelleme yayınlayarak yeni bir kentsel alan, yeni silahlar, yeni bir boss getirdi ve kıyı şeridini yeniden modelledi. Yeni bölge, gökdelenlerle dolu büyük bir şehir merkezi olan ve bankalar, kafeler, restoranlar, mağazalar, eczaneler vb. gibi mekanları içeren Ground Zero!

Temel hayran kitlesi ateşli silah meraklılarından oluşan Tarkov, üzerinde çalışılabilecek yeni ve güzel bir silah da ekledi. Diğer yeniliklerin yanı sıra, ABD Ordusu’nun yeni XM7 saldırı tüfeğinin daha yaygın olarak bulunabilen ‘sivil’ versiyonu SIG MCX SPEAR da eklenen yenilikler içerisinde.

Escape From Tarkov’a Yeni Bir Harita Eklendi

Escape From Tarkov 0.14 Güncellemesi!

Eğer geçen yılın şehir haritası Streets of Tarkov‘un görünümünü beğendiyseniz, Ground Zero oldukça benzer şeyler sunuyor. İki harita arasındaki ana fark Ground Zero’nun daha düşük seviyeli oyuncular için olması. 1-20. seviyelerdeki başlangıç seviyesindeki oyuncularla sınırlı; 20. seviyenin üzerindeki oyuncular bu haritaya giremiyor.

Bu güncelleme aynı zamanda Tarkov’un hitbox ve zırh sisteminde büyük bir değişikliği de içeriyor. Kafa ve vücut artık çok daha farklı kısımlara ayrılmış durumda. Alınan hasarların da buna göre değişiyor. Yeni zırh, ayrı vücut bölgeleri için 37 yeni balistik plaka ve kask gibi çeşitli ekipmanlar içermekte. Escape from Tarkov 0.14 fragmanını aşağıda veya YouTube’da bulabilir ve 0.14 yama notlarının tamamını Tarkov web sitesinde bulabilirsiniz.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.