Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Gözler 26 Mayıs’ta: Epic Games Gizemli Oyun Ne Olacak?

Epic Games'in 26 Mayıs Perşembe günü açıklayacağı ücretsiz gizemli oyun için heyecanlı bekleyiş sürüyor. Her zaman olduğu gibi mağazadaki sayaç 0'a ulaştığında hediyemizi alacağız. Peki, Epic Games gizemli oyun ne olacak?

Epic Games Gizemli Oyun Ne? (26 Mayıs 2022) – Kullanıma sunulduğu tarihten bu yana Steam’e iddialı bir rakip olmayı başaran Epic Games Store, verdiği ücretsiz oyunlar ile gönüllerimizi fethetmeye devam ediyor. Mağaza, nedendir bilinmez mayıs aylarında gizemli oyun başlığı altında bedava oyunlar dağıtıyor.

Hatırlayacağınız üzere geçtiğimiz yıllarda aynı kampanya dahilinde GTA 5 ve NBA 2K21 gibi iki dev yapım oyunculara sunulmuştu. Ayrıca geçen yılbaşına kadar tam 15 adet ücretsiz oyunun dağıtıldığı Epic Games gizemli oyun kampanyasını da unutmayalım. Şimdi gözler 26 Mayıs’ta açıklanacak olan bedava oyunda. 19 Mayıs’ta verilen ücretsiz gizemli oyun, 309 TL değerindeki Borderlands 3 olmuştu.

Epic Games Gizemli Oyun Ne Olacağı Merak Konusu

epic games gizemli oyun ne 26 mayıs

Bu oyunun erişime açılmasıyla birlikte yeni bir geri sayım daha başladı. Sayaç, yarın saat 18:00 itibarıyla sona erecek ve merakla beklenen hediye oyunu bizlere takdim edecek. Yukarıda da bahsettiğim gibi Epic Games, yılbaşına kadar verdiği her 15 oyun için ayrı kapak görselleri hazırlamıştı ve bu resimlerin içine çeşitli ipuçları yerleştirmişti. Böylece gizemli oyunlar hakkında az çok tahminde bulunma şansı yakalıyorduk.

Fakat bu sefer aynı durum söz konusu değil. Dolayısıyla Epic Games gizemli oyun ne olacağı konusunda bir öngörü sahibi olmak çok zor. Fakat aynı kampanya altında verilen önceki yapımlardan yola çıkarak iddialı bir oyunun hediye edileceğini düşünüyoruz. Şimdi gözümüz 26 Mayıs saat 18:00‘da. Bu arada Epic Games Mega İndirim kampanyasının hala devam ettiğini belirtelim. Dilerseniz sizler için hazırladığımız 20 oyun önerimize göz atabilirsiniz.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.