Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Epic Games Gizemli Oyun Ne Olacak? (19 Mayıs 2022)

Epic Games gizemli oyun kampanyası geri döndü! Mağaza, 19 Mayıs'ta kullanıcılara sürpriz bir oyun hediye edecek. Epic'in hazırladığı görselden yola çıkarak, gizemli oyunun ne olabileceğine yönelik tahminlerimizi sizlerle paylaşıyoruz.

Epic Games gizemli oyun ne? Geçtiğimiz hafta yapılan duyurunun ardından herkes bu sorunun cevabını arıyor. Dönem dönem gizemli oyun kampanyaları düzenleyen mağaza, bunların sonuncusunu geçtiğimiz yılın sonlarında gerçekleştirmiş ve yılbaşına kadar tam 15 adet ücretsiz oyun dağıtmıştı.

Epic Games’in verdiği ücretsiz oyunların sonuncusu Jotun Valhalla Sürümü ve Prey olmuştu. Her iki oyunun erişime açılmasıyla birlikte 19 Mayıs haftasında bir adet gizemli oyunun sunulacağı açıkladı. 2020 yılından bu yana her mayıs ayında dağıtılan Epic Games gizemli oyunlar, büyük bir heyecan yaratıyor.

Epic Games Gizemli Oyun Ne Olabilir?

epic games gizemli oyun ne

Mayıs 2020’deki Epic Games Store gizemli oyunu GTA 5 olurken, geçen yıl aynı kampanya altında bu kez NBA 2K21 ücretsiz verilmişti. Bundan birkaç hafta sonra sunulan gizemli oyun ise nispeten ucuz bir oyun olmasına rağmen, o zamanlar yüksek bir popülariteye sahip olan Among Us‘tı.

Epic Games haftalık ücretsiz oyunlarını her zaman olduğu perşembe günü açıklayacak. 19 Mayıs’taki duyuru ile birlikte gizemli oyunun ne olacağını da öğreneceğiz. Ayrıca 26 Mayıs’ta başka bir ücretsiz gizemli oyunun daha verilmesini bekliyoruz. Fakat mayıs ayında sunulacak her iki bedava oyun da son derece iddialı olacaktır.

Sürpriz Oyun Marvel’s Guardians of the Galaxy Mi?

epic games gizemli oyun 19 mayıs

Epic Games gizemli oyun için hazırlanan görselden yola çıkarak bilim kurgu – uzay temalı bir oyunun verilme ihtimali kuvvetli. Tahminlerime göre bu oyun Marvel’s Guardians of the Galaxy olabilir. Square Enix tarafından geliştirilen Marvel oyunu, 369 TL satış fiyatına sahip. Tabii, bunun benim kişisel tahminim olduğunu bir kez daha hatırlatmak isterim. Yani 19 Mayıs’ta bambaşka bir oyun da karşımıza çıkabilir.

Epic games gizemli oyun ne olacağını görmek için biraz daha sabretmemiz gerekecek. O gün geldiğinde sizleri anında haberdar edeceğimizden emin olabilirsiniz. Peki, sizin bir tahmininiz var mı? Sizce verilecek ücretsiz oyun ne olacak? Soru, görüş ve önerilerinizi yorumlar kısmından bizimle paylaşabilirsiniz.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.