Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Epic Games’in Son Gizemli Oyunu Belli Oldu (30 Aralık)

Epic Games, 16 Aralık'ta başladığı gizemli oyun kampanyasına müthiş bir fırsat ile son noktayı koydu. Tomb Raider: Definitive Survivor Trilogy, 6 Ocak'a kadar ücretsiz oldu!

Heyecanla beklenen son Epic Games gizemli oyun da belli oldu. Sızıntılar doğru çıktı ve mağaza Tomb Raider: Definitive Survivor Trilogy‘yi bedava yaptı. Crystal Dynamics imzalı üçleme, 6 Ocak’a kadar ücretsiz olarak kütüphaneye yüklenebilecek. Tomb Raider, Rise of the Tomb Raider ve Shadow of the Tomb Raider, toplamda 295 TL değerinde bir tasarruf imkanı sunuyor.

Geliştiriciliği Crystal Dynamics, yayıncılığı ise Square Enix tarafından üstlenilen üçleme, 2013 yılında başlamıştı. İkonik evrenin ana karakteri Lara Croft’u çarpıcı görseller ve etkileyici bir anlatı eşliğinde yeniden oyuncuların beğenisine sunan reboot serisi, büyük bir beğeni topladı.

Tomb Raider Üçlemesi Epic’te Bedava Oldu!

epic games gizemli oyun 30 aralık

Üçlemedeki oyunlar ayrı ayrı olmak üzere hem Xbox Game Pass hem de PS Plus üzerinden abonelere sunulmuştu. Ek olarak Prime Gaming’in kasım oyunlarından biri de Rise of the Tomb Raider olmuştu. Tomb Raider üçlemesini henüz deneyimlemeyen oyuncular için müthiş bir fırsat sunan Epic Games, Definitive Survivor Trilogy‘i sınırlı süre için ücretsiz yaptı.

Toplamda 295 TL değerindeki oyunları tek kuruş ödemeden kütüphanenize ekleyebileceksiniz. Tek yapmanız gereken buradan oyun sayfalarına tek tek girip, sağ taraftaki Yükle butonuna tıklamak. Ardından oyunlar sonsuza kadar sizin olacak. 6 Ocak 19:00’da bitecek bu kampanyanın ardından sıradaki ücretsiz oyun ise 110 TL değerindeki Gods Will Fall olacak.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.