Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Tomb Raider: Survivor Trilogy, Epic Games’te Bedava Olabilir!

Yeni bir sızıntıya göre Tomb Raider: Definitive Survivor Trilogy, 30 Aralık'ta Epic Games Store'da ücretsiz olabilir!

Epic Games Store’un 15 günlük ücretsiz oyun maratonu yakında bitecek. Bugüne kadar Control ve Prey dahil toplam 1.071 TL değerinde oyun dağıtan mağaza, oyuncuların zamlarla boğuştuğu şu günlerde takdir edilesi bir kampanyaya imza atıyor. Önceki sızıntılardan yola çıkarak bugünün bedavası büyük ihtimalle Moving Out olacak. Peki, 30 Aralık’ın Epic Games gizemli oyunu?

Reddit’teki bir sızıntıya göre mağazanın vereceği son bedava oyun Tomb Raider: Definitive Survivor Trilogy olacak. Geliştiriciliği Crystal Dynamics, yayıncılığı ise Square Enix tarafından üstlenilen üçleme, 2013 yılında başlamıştı. İkonik evrenin ana karakteri Lara Croft’u çarpıcı görseller ve etkileyici bir anlatı eşliğinde yeniden oyuncuların beğenisine sunan reboot serisi, büyük bir beğeni topladı.

Epic, Tomb Raider Üçlemesini Bedava Verebilir

Tomb Raider Definitive Survivor Trilogy

Definitive Survivor Trilogy, daha önce birden fazla platformda ücretsiz olarak uzağa verildi. Tomb Raider, Rise of the Tomb Raider ve Shadow of the Tomb Raider, hem Xbox Game Pass hem de PS Plus üzerinden abonelere sunulmuştu. Ek olarak Prime Gaming’in kasım oyunlarından biri de Rise of the Tomb Raiderdı. Şimdi bu furyaya Epic’in de katılması gayet olası.

Öte yandan Definitive Survivor Trilogy, şu anda yalnızca konsollara özel. Her ne kadar devam eden Steam Kış İndirimleri sayesinde üçlemedeki oyunları uygun fiyatlardan satın alma şansınız olsa da, her birine ayrı ayrı para vermeniz gerekiyor. Survivor Trilogy Epic Games’te ücretsiz olması halinde, PC oyuncuları tek kuruş ödemeden üçlemeyi ilk kez deneyimleme şansı yakalayacak.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.