Epic Games Gizemli Oyun Açıklandı (19 Aralık)

Epic Games, 15 gün boyunca vereceği ücretsiz oyunların dördüncüsünü açıkladı. Mağaza, 33 TL değerindeki macera oyunu The Vanishing of Ethan Carter'ı bedava yaptı!

Bugünün Epic Games gizemli oyunu belli oldu. Ülkemizdeki oyuncuları fazlasıyla mutlu eden Epic Games Store, 60 TL değerinde sınırsız kuponlar içeren Yılbaşı Tatili İndirimi‘ni başlattı. Steam’e büyük bir rakip olarak çıkış yapan mağaza, yaptığı büyük indirimlerin ve verdiği kuponların yanı sıra; 6 Ocak’a kadar her gün ücretsiz bir oyun verecek.

Epic Games gizemli oyun olarak lanse edilen bu yapımların ilki, Shenmue III olmuştu. Daha sonra ise bugün 19.00’a kadar Neon Abyss ücretsiz olarak verilmişti. Dün ise Remnant From Ashes ücretsizdi. Her gün 24 saatlik döngülerle alabileceğiniz oyunları kaçırmayın. Gelin bugünün gizemli oyununa bakalım.

Bugünün Gizemli Oyunu The Vanishing of Ethan Carter Oldu

Epic Games Gizemli Oyun

The Vanishing of Ethan Carter, Polonya’da oyun geliştirme için büyük anlamı olan Adrian Chmielarz tarafından yönetilen Varşova Astronauts stüdyosu tarafından yaratılan orijinal bir macera oyunu. Oyun, 20. yüzyılın başında yazılmış tuhaf kurgu, ucuz korku ve korku romanlarından ilham aldı. Oyundaki hikayenin ekseni, muhtemelen bilinmeyen failler tarafından kaçırılan küçük bir çocuk olan Ethan Carter’ın isimsiz ortadan kaybolması.

Epic Games gizemli oyunu The Vanishing of Ethan Carter‘da, yukarıda bahsettiğim çocuğun liderliğini takip ederek, ABD’nin orta batısındaki güzel dağ vadisi olan Red Creek Vadisi’ne gidiyor ve burada adam kaçıranların katledilmiş cesetlerini buluyoruz. Cinayet vakasını çözmek için çağdaş dedektiflik araçları ve sıra dışı becerilerini kullanarak Ethan Carter’a ne olduğunu öğrenmemiz gerek. Epic Games’ten bedava oyun almak için tek yapmanız gereken bu bağlantıya tıklamak, hesabınızla giriş yaptıktan sonra “Yükle” butonuna basmak.

Epic Games Gizemli Oyunu: The Vanishing of Ethan Carter Fragmanı

Avatar of Mert Doğan
Ege Üniversitesi Reklamcılık bölümünde okuyan ve oyun sektörüne yıllardan beri yoğun ilgi duyan Mert, 1 yıldır Turkmmo'da içerik üretiyor.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol