Epic Games Gizemli Oyun Açıklandı (18 Aralık)

Epic Games, 15 gün boyunca vereceği ücretsiz oyunların üçüncüsünü açıkladı. Mağaza, 124 TL değerindeki eşli aksiyon oyunu Remnant From the Ashes'i bedava yaptı!

Bugünün Epic Games gizemli oyunu belli oldu. Ülkemizdeki oyuncuları fazlasıyla mutlu eden Epic Games Store, 60 TL değerinde sınırsız kuponlar içeren Yılbaşı Tatili İndirimi‘ni başlattı. Steam’e büyük bir rakip olarak çıkış yapan mağaza, yaptığı büyük indirimlerin ve verdiği kuponların yanı sıra; 6 Ocak’a kadar her gün ücretsiz bir oyun verecek.

Epic Games gizemli oyun olarak lanse edilen bu yapımların ilki, Shenmue III olmuştu. Daha sonra ise bugün 19.00’a kadar Neon Abyss ücretsiz olarak verilmişti. Her gün 24 saatlik döngülerle alabileceğiniz oyunları kaçırmayın. Gelin bugünün gizemli oyununa bakalım.

Bugünün Gizemli Oyunu Remnant: From the Ashes Oldu

Epic Games Gizemli Oyun

Şuanda 124 TL’den satışta olan Epic Games gizemli oyun, Remnant: From the Ashes oldu. Mağazanın daha önce vermiş olduğu bu oyunu kaçırdıysanız veya mağazaya ilk kez üye oluyorsanız, arkadaşlarınızla beraber eğlenceli vakit geçirebileceğiniz bu oyunu kaçırmayın. Epic Games’ten bedava oyun almak için tek yapmanız gereken bu bağlantıya tıklamak, hesabınızla giriş yaptıktan sonra “Yükle” butonuna basmak.

Remnant: From the Ashes, sizi dünyanın The Root olarak bilinen yaratıklar tarafından ele geçirildiği kıyamet sonrası bir evrene götürecek. Hayatta kalanlar her gün hayatta kalmak için savaşmak zorunda. Aynı zamanda işgalcileri geldikleri yere göndermenin bir yolunu bulmasınız. Oyun, her biri benzersiz becerilere ve güçlü ve zayıf tarafları olan birkaç karakter sınıfına sahip. Prosedürel olarak oluşturulmuş dünyalarda seyahat edecek ve çeşitli düşmanlarla karşı karşıya kalacaksınız.

Epic Games Gizemli Oyunu: Remnant From the Ashes Fragmanı

Avatar of Mert Doğan
Ege Üniversitesi Reklamcılık bölümünde okuyan ve oyun sektörüne yıllardan beri yoğun ilgi duyan Mert, 1 yıldır Turkmmo'da içerik üretiyor.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol