Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Geçtiğimiz Hafta Steam’de En Çok Satan Oyunlar (20 – 26 Aralık)

20 - 26 Aralık haftasında Steam mağazasında en çok satan oyunlar belli oldu. Zirvede, 99 TL değerindeki Ready or Not var.

Her haftanın sonunda Steam’de en çok satan oyunları paylaşan SteamDB, 20 – 26 Aralık arasındaki satış verilerini yayınladı. Buna göre, 99 TL fiyat etiketine sahip olan Ready or Not, listenin ilk sırasında yer aldı. VOID Interactive tarafından geliştirilen ve yayınlanan Erken Erişim oyunu, okul baskınını konu alan bir bölüme sahip olması nedeniyle eleştiriler almıştı. Fakat bu tartışmalar, oyuna yönelik ilgiyi azaltmadığı gibi artırmışa benziyor.

İkinci ve üçüncü sıralarda Five Nights at Freddy’s: Security Breach ve The Game Awards’ta Yılın Oyunu seçilen It Takes Two var. Geçen haftanın birincisi Halo Infinite (Campaign) dördüncü sıraya gerilerken, Forza Horizon 5 ise hızlı bir yükselişle beşinci basamağa çıktı.

Ready or Not Steam’de En Çok Satan Oyun Oldu

en çok satan oyunlar steam

Aldığı yamalar sayesinde hatalarından arınmaya başlayan Battlefield 2042, Steam’de en çok satan oyunlar arasında yer almaya deva ediyor. Rockstar Games’in fenomen açık dünyası Red Dead Redemption 2 ise 20 – 26 Aralık haftasını kapsayan listeye son sıradan giriş yaptı. Tam liste şu şekilde:

En Çok Satan Oyunlar:

 1. Ready or Not
 2. Five Nights at Freddy’s: Security Breach
 3. It Takes Two
 4. Halo Infinite (Campaign)
 5. Forza Horizon 5
 6. Valve Index VR Kit
 7. Battlefield 2042
 8. Sekiro: Shadows Die Twice – GOTY Edition
 9. Project Zomboid
 10. Red Dead Redemption 2

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

  Yorum Yaz

  Email adresiniz yayınlanmayacak.

  Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.