Halo Infinite Hikaye Modu Kaç Saat Sürüyor?

343 Industries tarafından dört yılı aşkın bir süredir geliştirilen Halo Infinite, nihayet resmi çıkışını gerçekleştirdi. Peki, ikonik serideki devam oyununun hikaye modu toplam kaç saat sürüyor?

Halo Infinite Hikaye Modu Kaç Saat Sürüyor? – Oynaması ücretsiz çok oyunculu modu geçtiğimiz ay içinde piyasaya sürülen Halo Infinite, şimdi de campaign (hikaye) modu ile karşımıza çıktı.

Tek oyunculu modda bazı büyük değişiklikler yapan geliştirici 343 Industries, önceki Halo oyunlarındaki görev tabanlı hikayeden farklı olarak açık dünya ve RPG mekaniklerini Halo Infinite’e dahil etti. Stüdyo, Temmuz 2020’deki campaign demosuna verilen olumsuz tepkilerden sonra oyunda gerekli düzenlemeleri yapmak için çıkış tarihini 2021’e ertelemişti.

Halo Infinite Hikaye Modu Beklenenden Daha Kısa

halo infinite kaç saat
Halo Infinite oynanış süresi 8 ila 12 saat arasında değişiyor.

Halo Infinite hikaye modu şu an co-op desteği içermiyor. 343 Industries, ikinci sezonda kooperatif özelliğini devreye almayı planladıklarını açıkladı. Bu da, oyuncuların arkadaşlarıyla Banished’e karşı savaşmak için Mayıs 2022’ye kadar beklemeleri gerekebileceği anlamına geliyor. Peki, Halo Infinite kaç saat sürüyor? İşte Halo Infinite oynanış süresi.

Halo Infinite Kaç Saatte Bitirilebilir?

Halo 5: Guardians’ın devamı olarak karşımıza çıkan Halo Infinite, Master Chief’in ikonik serüveninde yeni bir perde açıyor. Halo Infinite hikaye modu 8-12 saat sürüyor. Tabii bu vakit oyunu nasıl oynadığınıza bağlı olarak değişecektir, ancak sayısız kez öldükten ve her ara sahneyi izlemeniz halinde bile 10 saatten az bir sürede Infinite’i bitirmeniz mümkün.

Halo Infinite Inceleme 5

Bu arada ara sahnelerin ve ölümlerin Halo Infinite oynanış süresine dahil olmadığını belirtelim. Halo Infinite kafatasları, spartan çekirdekler ve patronlar dahil olmak üzere oyundaki her son öğeyi bulmak istiyorsanız, her şeyi aramak için 5 ila 8 saat daha harcamanız gerekebilir. Master Chief’in son macerası hakkındaki görüşlerimizi merak ediyorsanız, Halo Infinite incelememize göz atabilirsiniz.

Bu yazımızda, Halo Infinite kaç saat? sorusuna cevap verdik. Dilerseniz oyunu Steam üzerinden 299 TL’ye satın alabilirsiniz. Halo Infinite hikaye modunu oynama şansınız oldu mu? Serideki yeni oyuna dair yorumlarınızı aşağıdan bizimle paylaşabilirsiniz.

Halo Infinite Sistem Gereksinimleri

Minimum Sistem Gereksinimleri

  • İşletim Sistemi: Windows 10 RS5 x64
  • İşlemci: AMD Ryzen 5 1600 or Intel i5-4440
  • Bellek: 8 GB RAM
  • Ekran Kartı: AMD RX 570 or Nvidia GTX 1050 Ti
  • DirectX: Sürüm 12

Önerilen Sistem Gereksinimleri

  • İşletim Sistemi: Windows 10 19H2 x64
  • İşlemci: AMD Ryzen 7 3700X or Intel i7-9700k
  • Bellek: 16 GB RAM
  • Ekran Kartı: Radeon RX 5700 XT or Nvidia RTX 2070
  • DirectX: Sürüm 12
Avatar of Berk Baylançiçek
Ege Üniversitesi Gazetecilik bölümünden 2017 yılında mezun oldu. Daha önce Tamindir, Webtekno ve SDN gibi sitelerde içerik editörlüğü yaptı. Şimdi yoluna Turkmmo'da devam ediyor.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol