Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Elon Musk’tan ‘Yasak İlişki’ İddialarına İlginç Cevap

Tesla ve SpaceX CEO'su Elon Musk, Google'ın kurucu ortağı Sergey Brin'in karısıyla ilişki yaşandığı yönündeki iddialara cevap verdi.

ABD merkezli The Wall Street Journal gazetesi, pazar günü yayınladığı özel haberde Tesla ve SpaceX CEO’su Elon Musk’ın, Google’ın kurucu ortağı ve aynı zamanda Tesla’nın yatırımcılarından Sergey Brin’in karısıyla bir ilişkisi olduğunu bildirdi.

Haberde, Musk’ın Nicole Shanahan ile Aralık 2021’de kısa bir ilişki yaşadığı ve Shanahan ve Brin’in ocak ayında boşanmasına neden olduğu iddia edildi. Gazete ayrıca ‘yasak ilişkinin’ ortaya çıkmasının ardından Tesla CEO’sunun Brin’in ayaklarına kapanarak af dilediğini ve Brin’in de bu özrü kabul ettiğini öne sürdü. Haber karşısında sessizliğini bozan Musk, iddiaları reddetti.

Musk, Brin’in Eşiyle İlişki Yaşadığı İddialarını Reddetti

elon musk sergey brin

Kişisel Twitter hesabından bir paylaşımda bulunan Amerikalı milyarder, “Bu tam bir saçmalık. Sergey ve ben arkadaşız. Dün gece birlikte bir partideydik! Nicole’ü üç yılda sadece iki kez gördüm, ikisinde de etrafta başka insanlar vardı. Romantik bir şey yok. Yıllardır ilişkim bile olmadı” ifadelerini kullandı.

Karakter suikastlarının bu yıl yeni bir seviyeye ulaştığını belirten Musk, “Bu makaleler boşuna yazılmıyor. The Wall Street Journal’ın gazetecilikte yüksek bir standarda sahip olması gerekir, ancak şu anda bir magazin gazetesi gibi. WSJ, okuyucuları için gerçekten önemli olan ve üçüncü taraf rastgele kulaktan dolma değil, sağlam gerçeklere dayanan hikayeler yayınlamalı” dedi.

Öte yandan son dönemde Musk’ın kişisel hayatıyla ilgili çok fazla iddia ve ifşa ortaya çıktı. Daha önce aktardığımız gibi geçtiğimiz yıl Tesla ve SpaceX CEO’sunun, üst düzey yöneticilerinden Shivon Zilis ile herkesten sakladıkları bir ikiz bebekleri olduğu bildirildi. Mayıs ayında ise Musk’ın bir SpaceX görevlisini taciz ettiği ve susması karşısında 250 bin dolar teklif ettiği iddia edildi.

Peki, siz bu iddialar karşısında ne düşünüyorsunuz? Sizce Musk doğruyu mu söylüyor? Düşüncelerinizi aşağıdaki yorumlar kısmından bizlere iletebilirsiniz.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.