Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Elon Musk’ın Çalışanından İkiz Çocukları Olduğu Ortaya Çıktı

Tesla ve SpaceX CEO'su Elon Musk ve üst düzey yöneticilerinden Shivon Zilis'in, herkesten gizledikleri bir ikiz çocukları olduğu ortaya çıktı.

Dünyanın en zengin insanı olan Elon Musk, çok çarpıcı bir haberle gündemde. Business Insider‘ın ulaştığı bilgilere göre Tesla ve SpaceX CEO’su ve üst düzey yöneticilerinden birinin Kasım 2021’de gizlice ikizleri oldu. Bu gizemli çalışanın, Musk’ın özel nöroteknoloji girişimi Neuralink‘te operasyonlar ve özel projeler direktörü görevini yürüten Shivon Zilis olduğu bildirildi.

Herkesten saklanan bu durum, Zilis’in mahkemeden çocukların soyadını Musk olarak değiştirilmesini talep etmesiyle ortaya çıktı. Söz konusu dilekçe, mayıs ayında Austin, Teksas’ta bir yargıç tarafından onaylandı. 36 yaşındaki Zilis, daha önce Musk’ın elektrikli otomobil şirketi Tesla‘da proje direktörü olarak çalışmıştı.

Musk’ın Sır Gibi Sakladığı İkizleri Ortaya Çıktı

elon musk ikiz

Insider’ın haberine göre Zilis daha önce San Francisco’da yaşıyordu, ancak ikizler doğmadan yaklaşık üç ay önce Austin’de bir ev satın alarak Teksas’a yerleşti. Ne Musk ne de Zilis, söz konusu iddialara ilişkin henüz bir açıklama yapmış değil. 51 yaşındaki milyarderin, yeni ikizleri ile birlikte sahip olduğu çocuk sayısı dokuza çıktı.

Her fırsatta dünya nüfusunun artması gerektiğini savunan Elon Musk, 2017’de düşen doğum oranları hakkında attığı tweet‘te, “Dünya nüfusu çöküşe doğru hızlanıyor, ancak çok azı bunu fark ediyor veya umursuyor gibi görünüyor” ifadelerini kullanmıştı. Amerikalı girişimci, mayıs ayındaki paylaşımında ise “Birçoğunun düşündüğünün aksine, biri ne kadar zenginse, o kadar az çocuğu var. Ben nadir bir istisnayım. Yani, üzerime düşeni yapıyorum haha” demişti.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.