Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Electronic Arts Mart 2025’ten Önce İki Oyun Piyasaya Sürecek

Electronic Arts 2025 yılının ilk çeyreğinde duyurulmamış iki farklı oyunu piyasaya sürecek. Beklenen oyunların hangisi olduğunu haberimizde derledik.

Dikkat çekici oyun serileri ile beraber ön plana çıkan Electronic Arts yepyeni iki oyunla beraber oyuncuların gönlünü kazanmak istiyor. Açıklanan detaylara göre 31 Mart 2025 tarihinden önce iki farklı oyunu bizlere sunma hedefi bulunuyor. Mevcut mali yıl içerisinde sunulacak olan bu oyunlar arasında üçüncü taraf ekip tarafından geliştirilen bir proje ve şirket bünyesinde bulunan seri oyunu yer alıyor.

Geçtiğimiz günlerde gerçekleştirilen üç aylık kazanç raporu içerisinde Electronic Arts, ilerleyen süreçte yayınlayacağı projelerin listesini paylaştı. Kazanç raporunun bir parçası olarak sunulan bu liste içerisinde yer alan oyunlar EA Origin etiketi altında karşımıza çıkacak ve oyuncular memnun edilmek istenecek. 2025 takviminin ilk çeyreğinde piyasaya sürülecek olan bu yapımlar oyuncular tarafından oldukça merak ediliyor.

Electronic Arts’ın Yeni Dragon Age Oyunu Yolda

Ortaya çıkan bilgiler elbette bunlarla sınırlı kalmıyor aynı zamanda 2025 yılına ilk çeyreğinde piyasaya sürülecek oyunların detaylarına girecek olursak, ilk oyunun üçüncü taraf bir geliştirici ekip tarafından bizlere sunulacağını aktarabiliyoruz. İlk oyunun hangi tarihte yayınlanacağı henüz bilinmiyor ancak yukarıda bahsettiğimiz gibi Mart 2025’ten önce çıkış yapacağını aktarabiliriz.

SEI 203201919 674c 1715181039

Diğer geliştirilen oyuna bakacak olursak, Giant Bomb muhabiri Jeff Grubb tarafından bildirilene göre bu yapım BioWare stüdyosu tarafından geliştirilen Dragon Age: Dreadwolf’un ta kendisi. Uzun süredir geliştirme aşamasında bulunan serinin yeni oyunu için beklentiler bir hayli yüksek. Şu anda geliştirilme aşamasında bulunan projenin yaz ayları içerisinde tam bir tanıtımının yapılması ve ilerleyen süreçte ise çıkış yapması bekleniyor.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.