Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Elder Scrolls Online: Necrom Sinematik Fragmanı

ZeniMax Online Studios, The Elder Scrolls Online'ın bir sonraki Bölümünü duyurduktan kısa bir süre sonra Necrom için bir sinematik fragman yayınladı.

The Elder Scrolls Online, oyuncuları Morrowind’e geri götürecek olan genişleme paketi Necrom için sinematik bir fragman yayınladı. Bölüm, MMORPG oyununa yeni bir sınıf ekleyecek ve en son The Elder Scrolls 5: Skyrim’in bir ek paketi sırasında karşılaşılan Daedric Prince’i içerecek.

Yakın tarihli bir Xbox Developer Direct, The Elder Scrolls Online’ın bir sonraki Bölümünü kısa bir sinematik tanıtım ile duyurdu. Kısa bir süre sonra Arcanist’in, oyunun lansmanından bu yana MMO oyununa eklenen üçüncü sınıf olacağı doğrulandı. ZeniMax Online Studios, geçen yılın sonlarında mevcut yıllık içerik döngüsünden çıkıp Bölümleri tamamlamaya geri dönmeyi planladığını doğruladı ve Necrom bu yöndeki ilk adım oldu.

Elder Scrolls Online: Shadow Over Morrowind

Elder Scrolls Online: Necrom Sinematik Fragmanı

Ayrıca ZeniMax’in oyunun mevcut alanlarını geliştirmeyi amaçladığı ve gelecekteki DLC’nin büyük olasılıkla bu felsefe değişikliğinden ilham alacağı belirtildi. Bugün, Necrom isimli yeni Bölüm için Shadow Over Morrowind adlı eksiksiz bir sinematik fragmanı yayınlandı.

Videoda gördüğümüz ve ek pakette yer alacak olan Demon of Knowledge en son Skyrim’in Dragonborn DLC’sinde yer aldı ve oyuncunun Kara Kitaplarını kullanarak haydut Dragonborn Miraak’ı yenmesine dolaylı olarak yardım etti. Necrom’un tanıtım materyallerinden bazıları, Skyrim’in ek içeriğinde bulunan Apocrypha’nın çarpık mimarisiyle aynı görünen konumlar içeriyor ve bu da oyuncuların Mora’nın diyarına gireceğini düşündürüyor.

The Elder Scrolls Online; PC, PS4, PS5, Xbox One ve Xbox Series X/S için mevcut.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.