Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Elder Scrolls Online: Necrom Tanıtıldı – Arcanist Sınıfı Geliyor!

Dün gerçekleşen Bethesda Xbox etkinliğinde, Elder Scrolls Online'a gelecek yeni DLC ve sınıf tanıtıldı.

The Elder Scrolls Online geliştiricisi ZeniMax Online Studios, oyunun yeni bölümünü ve yeni sınıfını tanıttı. Yeni bölge, Elder Scrolls 3’te yer almayan doğu Morrowind şehri Necrom olarak adlandırılacak. Bu bölümde, Elder Scrolls V: Skyrim’deki son bölümlerde gördüğümüz bir Daedric Prince olan Hermaeus Mora ile karşılaşacak.

The Elder Scrolls Online’daki sınıflar, birçok güncellemeye rağmen şaşırtıcı derecede az hatta lansmanından sonra oyuna yalnızca iki sınıf eklendi. The Warden sınıfı, Morrowind bölümünün bir parçası olarak 2017’de ve Necromancer sınıfı, Elsweyr bölümünün bir parçası olarak 2019’da eklendi. Nihayet geliştiriciler yeni bölümle bir sınıf daha eklemeye karar verdi.

Elder Scrolls Online DLC’leri Ücretsiz Olacak

Elder Scrolls Online

Necrom genişlemesinin bir parçası olarak oyuna gelen yeni sınıfın adı Arcanist olacak. Arcanist sınıfı oyunda yasak büyüleri kullanabilecek yani oyuncular bu sınıfı hücum yapmak, savunmaya geçmek veya destek almak için oynanabilecek. Yeni sınıf ayrıca, oyuncuların yeteneklerini daha güçlü saldırılara veya büyülere kullanmasına izin veren benzersiz bir kombo sistemine sahip olacak.

ZeniMax Online Studios, yeni oyuncuları cezbetmek için geçmişte The Elder Scrolls Online’ı satın almış olanlar için High Isle ve yaklaşan Necrom sürümü dışındaki tüm DLC’ler sınırlı bir süre için ücretsiz oluyor. Bu; Morrowind, Summerset, Elsweyr, Greymoore, Blackwood, Thieves Guild, Dragonhold ve Dark Brotherhood DLC’lerinin kilidinin açıldığı anlamına geliyor. Bu DLC’lere sahip olabilmek için oyunu almış olmanız yeterli oluyor. Bu yüzden bu kadar ek içeriği kaçırmamanızı tavsiye ederim.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.