Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Elden Ring’e İlerleyen Süreçte Yeni DLC Gelmeyecek

FromSoftware stüdyosu tarafından biz oyun severlere sunulan Elden Ring'in ilk ve son ek paketi Shadow of the Erdtree olacak.

Geliştiriciliğini ve yayıncılığını FromSoftware stüdyosunun üstlendiği açık dünya aksiyon rol yapma oyunu Elden Ring için yeni detaylar ortaya çıktı. Oyunun ilk DLC paketi Shadow of the Erdtree’nin duyurulmasından sonra oyuncular ilerleyen süreçte daha fazla ek paketin gelip gelmeyeceğini merak etti. Şimdi ise bu duruma resmi bir açıklamadan yapıldığını aktarabiliyoruz.

İlk etapta GamesRadar tarafından tespit edildiği üzere, FromSoftware’den Hidetaka Miyazaki yakın zamanda Zhihu ile yeni bir röportaj yaptı. Bu konuşma dahilinde önümüzdeki yıllarda yeni paketlerin gelip gelmeyeceği soruldu. Miyazaki ise Shadow of the Erdtree’nin Elden Ring için “ilk ve son DLC” olacağını belirtti. Bu açıklamayla beraber resmi bir doğrulama yapabiliyoruz.

Elden Ring Yeni Bir Hikayeyle Geliyor

Elden Ring çıkışı ile beraber büyük bir hit haline geldi ve oyuncular tarafından büyük oranda sevildi. Şubat 2022 tarihinde piyasaya sürülen bu yapım bir sonraki senenin Şubat ayında 20 milyon satışa ulaştığını açıkladı. Miyazaki oyunda uçsuz bucaksız bir dünyanın parçası haline gelebileceğinizi ve hikaye parçalarını tamamen sizin bulabileceğinizi aktarıyor.

FromSoftware, Shadow of the Erdtree DLC’sini ilk olarak geçen yıl duyurdu ancak geliştiriciler Şubat 2024‘e kadar resmi bir fragman sunmadı. Yeni ek paket dahilinde Land of Shadow‘da geçen yeni bir hikaye, yepyeni silahlar, ekipmanlar, düşmanlar ve çok daha fazlası yer alacak. Açıklanan detaylara göre yeni sürüm 21 Haziran 2024 tarihinde PC, PlayStation ve Xbox platformlarında çıkışını gerçekleştirecek.

Öte yandan hayranlar oyunun mobil sürümünün gelip gelmeyeceğini merak ediyor. Ancak ortaya çıkan son raporlarla beraber bu sürümün gelme ihtimalinin oldukça düşük olduğunu aktarabiliyoruz.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.