Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Elden Ring Oyuncuları İçin Dev Anket

2022'nin en çok satan oyunu Elden Ring için, oyuncular arasında büyük bir anket yapıldı. Anket sonuçlarında en sevilen bölge, kullanılan silah ve karakterler, sevilen NPC'ler ve oyunda geçirilen süreler gibi birçok ilgi çekici veri yer alıyor.

Geliştirici FromSoftware, Elden Ring oyuncuları arasında dev bir anket başlattı. Anket sonuçlarında popüler RPG oyununun dünyasındaki en sevilen silahlar, NPC’ler ve haritalar belli oldu. Famitsu tarafından yürütülen anket, oyuncuların oyun hakkında ne düşündüklerini ölçmek için hazırlandı. Yaklaşık 1700 oyuncunun görüşleri alındı ve ankete katılan oyuncuların çoğu 150 seviyenin üstündeydi.

Katılımcıların çoğu, oyunu Vagabond olarak oynamış ve Vigor’larını yükseltmeye öncelik vermiş. Hemen hemen tüm oyuncular ise Elden Ring’in açık dünya tasarımını sevdiklerini belirtti. Haritadaki en unutulmaz yer olarak Caelid‘i seçen oyuncular, Mountaintops of the Giants bölgesini pek beğenmemiş.

Elden Ring’de En Çok Kullanılan Silah Katana Oldu

Elden Ring

En sevilen NPC’ler Ranni, Iron Fist Alexander ve Blaidd olarak oylandı. En çok kullanılan silah ise katana olarak belirlendi. En çok oy alan silah becerisi ise Bloodhound Step oldu. Elden Ring şu anda 2022’nin en çok satan oyunlar listesinde zirvede yer alıyor. Oyunla ilgili araştırmaları sıklıkla yayınlayan bir pazar araştırma şirketi olan NPD Group’a göre, FromSoftware’in son oyunu uzun süre zirvede kalmaya devam edecek.

Yayınlandığı günden bu yana inanılmaz bir popülerlik yakalayan oyun, sıklıkla getirdiği güncellemelerle hata düzeltmeleri yapıyor ve oyunu canlı tutmaya devam ediyor. Eğer oyunun sıkı takipçisiyseniz ve diğer oyuncuların görüşlerini merak ediyorsanız anket ile ilgili daha birçok istatiğin mevcut olduğunu söyleyelim. Daha detaylı verilere ulaşmak istiyorsanız buraya tıklayabilirsiniz.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.