Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Elden Ring, Steam Çok Satanların Zirvesine Demir Attı!

Geçtiğimiz hafta Steam'de en çok satan 10 oyun belli oldu. FromSoftware'ın beğeni toplayan yeni fantastik RPG'si Elden Ring, üst üste altıncı kez lider!

Her pazartesi olduğu gibi geçtiğimiz hafta Steam’de en çok hangi oyunların sattığını öğrenme vakti geldi. Global satış verilerine göre derlenen liste, her pazar güncelleniyor. 28 Mart – 3 Nisan haftasında en çok satan oyun, üst üste altıncı kez Elden Ring oluyor.

Game of Thrones yazarı George R. R. Martin ve Souls-like oyunları ile tanınan FromSoftware ortaklığında geliştirilen fantastik RPG, piyasaya çıktığı 24 Şubat’tan bu yana zirveden inmiyor.

Elden Ring, Üst Üste Altı Haftadır Lider

steam çok satanlar elden ring
Elden Ring, Steam çok satanların zirvesinden inmiyor.

İkinci sırada Valve’ın Nintendo Switch rakibi taşınabilir el konsolu Steam Deck yer alırken, üçte bu haftanın çıkacak oyunlarından LEGO Star Wars: The Skywalker Saga bulunuyor. Dördüncü basamakta, Steam çok satanların müdavimlerinden Valve Index VR Kit var. Beşinci ve altı basamaklar, Dread Hunger ve The Planet Crafter’a ait.

Yedide, yılın en iddialı oyunlarından Ghostwire Tokyo yer alırken, onun hemen arkasından ZA/UM imzalı Disco Elysium – The Final Cut ve Death Stranding Director’s Cut geliyor. Listenin son basamağında ise Midnight Ghost Hunt bulunuyor.

Steam Çok Satanlar (28 Mart – 3 Nisan)

 1. Elden Ring
 2. Steam Deck
 3. Lego Star Wars The Skywalker Saga
 4. Valve Index VR Kit
 5. Dread Hunter
 6. The Planet Crafter
 7. Ghostwire Tokyo
 8. Disco Elysium TFC
 9. Death Stranding Director’s Cut
 10. Midnight Ghost Hunt

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

  Yorum Yaz

  Email adresiniz yayınlanmayacak.

  Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.