İki Yıllık Bekleyiş Sonunda Bitti: Elden Ring Fragmanı Yayınlandı!

İki yıllık heyecanlı bir bekleyişin ardından Elden Ring fragmanı nihayet yayınlandı! FromSoftware ve Game of Thrones yazarı George R.R. Martin ortaklığında yaratılan oyun, 21 Ocak 2022 tarihinde piyasaya sürülecek.

İlk kez E3 2019’da tanıtılan Elden Ring, o zamandan bu yana sessiz sedasız geliştiriliyordu. Son dönemde pek çok söylenti ve sızıntıya sahne olan açık dünya tabanlı RPG oyunu, iki yıl sonra yine bir E3 etkinliğinde görücüye çıktı.

Dark Souls, Bloodborne ve Sekiro gibi beğeni toplayan oyunların arkasındaki Japon FromSoftware stüdyosu ve Game of Thrones yazarı George R.R. Martin tarafından yaratılan Elden Ring, nihayet ilk oynanış fragmanı ile bizlerle!

Elden Ring fragmani

Üç dakika uzunluğundaki Elden Ring fragmanı, Dark Souls, Bloodborne ve Sekiro yapımlarından bazı izler taşıyor. Dark Souls ile yeni bir türün ortaya çıkmasına öncülük eden efsanevi oyun yönetmeni Hidetaka Miyazaki ve Martin ortaklığında inşa edilen dünya, içinde barındırdığı fantastik ögeler ve karakterlerle oyunculara etkileyici bir deneyim vadediyor.

Sihirler, ejderhalar, devasa yaratıklar ve benzersiz güçlere sahip silahlarla çevrili bir evrene sahip olan Elden Ring, üzerindeki büyük beklentiye başarılı bir şekilde karşılık verecekmiş gibi görünüyor.

Elden Ring Çıkış Tarihi

Bandai Namco tarafından yayınlanan Elden Ring fragmanı ile birlikte oyunun çıkış tarihi de netlik kazandı. Hem yeni hem de eski nesil konsollarda çıkış yapacağı açıklanan RPG oyunu, PS4, PS5, Xbox Series X / S, Xbox One ve PC platformları için 21 Ocak 2022 tarihinde piyasaya sürülecek.

Dilerseniz lafı daha fazla uzatmadan sizleri Elden Ring’in oynanış videosu ile başbaşa bırakalım.

blank
1993 yılında Ankara’da doğdu. Ege Üniversitesi Gazetecilik bölümünden 2017 yılında mezun oldu. Aynı yıl, Tamindir'de içerik editörlüğü yapmaya başladı. Burada geçirdiği 2 yılın ardından Webtekno’da 1 yıl yazarlık ve editörlük yaptı. Şimdi yoluna Turkmmo'da devam ediyor.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol