Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Elden Ring 1.06 Güncellemesi Yayınlandı

Elden Ring'in en son güncellemesi yayınlandı ve oyunun çok oyunculu modunda bazı büyük değişikliklerin yanı sıra belirli silahlar için büyük güçlendirmeler getirdi.

FromSoftware nihayet Elden Ring 1.06 güncellemesini yayınladı. Elden Ring ilk çıktığında birçok oyuncu FromSoftware’in en yeni aksiyon RPG oyununa hemen hayran kaldı. Oyuncular, Elden Lord olmak veya oyunun diğer olası sonlarından birini tamamlamak için Between Land’de dolaşırken, bazıları çoktan oyunu yılın en iyisi ilan etti bile.

Elden Ring’in piyasaya sürülmesinden bu yana inceleme puanları gerçekten olağanüstü olsa da, aslında oyun teknik anlamda kusursuz değildi. Oyun ilk çıktığında büyük bir optimizasyon sorunu yaşıyordu ve birçok PC oyuncusu oyunu oynayamıyordu. Üstelik, oyun üst seviye ekran kartlarında bile FPS sorunları yaşatıyordu ancak çeşitli güncellemeler ile bu durum toparlandı.

Elden Ring 1.06 Güncelleme Notları

Elden Ring 1.06

Elden Ring’in güncellemelerinin çoğu, bu hataları düzeltmek veya aşırı güçlü silahları biraz dengelemek ve PvP sorunlarını düzenlemek üzerineydi ancak, her Elden Ring güncellemesi ile oyunda bazı değişiklikler de yapıldı ve bu güncellemede de önemli değişiklikler mevcut. Elden Ring 1.06 güncelleme notları, Bandai Namco’nun web sitesinde yayınlandı ve ilk olarak White Mask Varre’nin çalışma şekline odaklandı.

Artık oyuncuların Varre’nin görev serisini ilerletmek için diğer oyuncuların dünyalarını istila etmeleri gerekmeyecek. Bunun yerine oyuna yeni bir NPC eklendi ve onu yenerek White Mask arayışındaki bir sonraki aşamaya başka bir yoldan geçebileceksiniz. Bu bahsettiğimiz olay, güncelleme ile gelen tek büyük değişiklik ancak istila dünyasına girmek istemeyen herhangi bir oyuncu için Varre’nin hikayesini bitirmeyi kolaylaştıracak.

Elden Ring 1.06 ile birden fazla alandaki toplama havuzlarına çağırma işaretleri göndermek için yeni bir işlev eklendi; Yani artık çok uzak mesafelerden müttefik çağırabileceksiniz. İstilalara, oyuncuların uzak alanlar da dahil olmak üzere daha geniş bir alanı işgal etmesine izin veren yeni bir işlev de eklendi. Tüm güncelleme notlarına buradan ulaşabilirsiniz.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.