Eastshade Yarın Steam’de Lansmana Çıkacak!

Bilgisayar platformu için geliştirilen Eastshade yarın lansmana çıkacak.

Bilgisayar platformu için özel olarak geliştirilen ve yarın lansmana çıkacak olan Eastshade’in fiyat etiketi hala belli değil. Steam’de bilgisayar oyuncularına sunulacak olan yapım Eastshade Studios imzası ile geliştirilip oyunculara sunulacak. Yapım açık dünyaya sahip olan bir macera oyunu olarak oyuncuların karşısına çıkacak.

Tek oyunculu bir oynanışa sahip olacak olan Eastshade konsol kalitesindeki grafikleri ile bilgisayar oyuncularını büyülemeyi hedefliyor. Birbirinden farklı maceralara atılacağımız bir yolculuğa çıkacağımız oyunda farklı manzaralara ile karşılaşacak ve eşsiz mekanlar ile karşılaşacağız. Gece gündüz döngüsünün yer aldığı oyunda ressam olarak görev yapacağız. Oyuncular benzersiz mekanları tablolarına dökerek görevleri başarmaya çalışacakları oyunda yer yer çeşitli diyaloglar da karşımıza çıkacak.

Dünyanın dört bir yanında resim yapma fırsatı yakalayacağımız oyunda gerçeklik ön planda karşımıza çıkacak. Kendine has bir açık dünyaya sahip olacak olan oyunda engelleri aşabilmek için sırayla görevleri başarmaya çalışacağız. Açık dünya keşif oyunu olarak adından söz ettirecek olan yapımda sesli ve dinamik bir yapı karşımıza çıkacak. Ayrıca oyun içerisinde gizemleri de keşfetme fırsatı elde edecek ve bölgelerle ilgili sırları da ortaya çıkaracağız. Oyun içerisinde 5 farklı dil seçeneği oyunculara sunulacak.

Minimum Sistem Gereksinimleri

  • 64-bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
  • İşletim Sistemi: Windows 7
  • İşlemci: Intel i5-750/AMD Phenom II X4-945
  • Bellek: 6 GB RAM
  • Ekran Kartı: Nvidia GTX 560 Ti/Radeon HD 6950
  • DirectX: Sürüm 11
  • Depolama: 3 GB kullanılabilir alan

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol