Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

EA’in Monster Hunter Benzeri Oyunu Wild Hearts Tanıtılıyor

Koei Tecmo'nun sahibi olduğu Omega Force'un yeni oyunu Wild Hearts, 28 Eylül'de tanıtılacak. Electronic Arts (EA) ortaklığında geliştirilen yapım, feodal Japonya'dan ilham alan bir fantezi dünyasında geçiyor.

Japon video oyunu geliştiricisi Omega Force’un bir sonraki projesi olan Wild Hearts, 28 Eylül’de yayınlanacak tanıtım fragmanı ile nihayet gün yüzüne çıkacak. Dynasty Warriors oyunlarıyla tanınan stüdyo, Electronic Arts (EA) ile birlikte çalışıyor. EA, bu ayın başında yaptığı açıklamada Koei Tecmo ve çatısı altındaki Omega Force ile birlikte Monster Hunter tarzında yepyeni bir oyun geliştirdiklerini duyurmuştu.

Orijinal bir hikayeye dayandığı belirtilen oyun, “gerçek bir AAA deneyimi” olarak tanımlanmıştı. Bugün itibarıyla bahsi geçen gizemli projenin Wild Hearts olduğunu öğrendik. Şu anda YouTube’da geri sayımda olan tanıtım fragmanının açıklama kısmında “Feodal Japonya’dan ilham alan bir fantezi dünyasında geçen destansı bir maceraya hazırlanın” ifadeleri yer alıyor.

Wild Hearts Fragmanı Yayın Yayınlanacak

Wild Hearts fragman

It Takes Two ve Knockout City gibi EA Originals etiketi altında yayınlanacak olan Wild Hearts, av oyunlarındaki savaş ve keşif unsurlarını yenilikçi mekaniklerle birleştirerek benzersiz bir deneyim sunmayı amaçlıyor. Capcom’un Monster Hunter serisinde yakaladığı başarıya bakılırsa, EA’in buna benzer bir fantezi evreni yaratmasına pek de şaşmamalı.

Oyunun omuzlarındaki yüksek beklentiyi ne ölçüde karşılayabileceğini ise zamanla göreceğiz. Çıkış tarihi ve platform gibi ayrıntıların yarın yayınlanacak tanıtım fragmanında belli olmasını bekliyoruz. Capcom’a göre Monster Hunter Rise, Switch ve PC genelinde 11 milyonun üzerinde kopya sattı. Ayrıca Sunbreak genişlemesi de haziran sonunda piyasaya sürülmesinden bu yana tek başına dünya çapında 4 milyon kopyaya ulaştı.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.