Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Dying Light Enchanted Edition Yükseltmesi Ücretsiz Oldu!

Şu andan itibaren Dying Light'ın temel sürümüne sahip olan oyuncular, Enchanted Edition'a ücretsiz olarak sahip olacak.

Dying Light hayranları için güzel bir haberimiz olacak. Bugünden itibaren ana oyuna sahip olan herkes, oyunu ücretsiz olarak Enhanced Edition’a yükseltebilecek. Bununla, Aşağıdaki genişleme dahil olmak üzere belirli DLC’lere ücretsiz erişim elde edeceksiniz. Geliştiriciler belirtmedi ancak teklifin hem PC hem de konsol sürümleri için geçerli olduğu varsayıyoruz.

 • The Following genişleme paketi,
 • Bozak Horde,
 • Cuisine and Cargo,
 • Ultimate Survivor bundle,
 • Crash Test skin bundle.

Dying Light Enchanted Edition Artık Ücretsiz

Dying Light Enchanted Edition
Dying Light Enchanted Edition artık oyunun sahiplerine ücretsiz.

Ücretsiz ek paketlere erişmek için tek yapmanız gereken Dying Light’ı açmak, menüden “Ek Paket” kısmına tıklamak ve ardından tüm içeriği indirmek. Oyunun Enchanted Edition sürümü, iki mühendisle ilgili “Tolga ve Fatin” özel etkinliğini tanıtan 1.49 güncellemesini de aldı. Ayrıca Hellraid ek paketi de son kez güncellendi. Güncelleme, diğer değişikliklerin yanı sıra Deathbringer av tüfeğini oyuna ekledi ve cephaneliği geliştirdi. Tüm güncelleme notlarına buradan ulaşabilirsiniz.

Aynı zamanda Techland, Dying Light’tan Be the Zombie modunu geliştirdi. Bu arada Techland, devam oyunu için daha fazla güncelleme üzerinde çalışıyor. Devam oyunu için New Game Plus modu yakın zamanda 1.3.0 güncellemesiyle birlikte oyuna eklendi. Ek olarak, oyunun baş tasarımcısı Tymon Smektała, stüdyonun şu anda ilk büyük DLC üzerinde çalıştığını ve Villedor’un sınırlarının dışındaki belirli bir alan etrafında toplandığı oyunun ana hikayesiyle birlikte çalışacağını belirtti.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

  Yorum Yaz

  Email adresiniz yayınlanmayacak.

  Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.