Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Dying Light 2’nin Ek Paketleri Ana Hikayeyi Devam Ettirecek

Dying Light 2'nin bu yıl içerisinde gelecek olan genişletme paketleri ana hikayeye paralel ilerleyecek.

Techland, Dying Light 2’nin yaklaşan hikaye odaklı DLC paketlerinden oyuncuların neler bekleyebileceği hakkında konuştu. Oyunun baş tasarımcısı Tymon Smektała, wccftech ile yaptığı röportajda, ilk “ana hikayeye paralel ek paketler olacağını” doğruladı. Ayrıca bu yeni ek paketlerde de kritik seçimler yer alacak.

Smektała, “Aiden, The City’ye geldikten hemen sonra ek paketlere başlayabilecek. Oyuncuları, eğlenmeden önce oyunu bitirmeye zorlamak istemedik. Topluluğumuzun çevrimiçi olarak ifade ettiği bazı spekülasyonları inceledim ancak bu teorilerin hiçbirinin doğru olduğunu görmedim. Bu nedenle, bu DLC ile insanları olumlu bir şekilde şaşırtacağımızı umuyorum” ifadelerini kullandı.

Dying Light 2’ye Yeni Oyun Modları Eklenecek

Dying Light 2

Dying Light 2’nin hikaye ek paketinin seçimler içerip içermeyeceğini sorulduğunda Smektała, “Hikayesi Villedor şehir sınırlarının dışındaki belirli bir yer etrafında toplanacak ama elbette yapılması gereken bazı seçimler olacak!” dedi. Ayrıca Techland’in bazı içerik güncellemelerinin “bu yıl tanıtacağını ve gelecek yıl çoğunlukla çeşitli çevrimiçi deneyimlere odaklanacağını” doğruladı.

Dying Light 2’ye beş yıl boyunca çok oyunculu, eşli, eğlence odaklı ve hikayeye yönelik birçok ek paket yayınlanacak. Oyun için yayınlanan son güncelleme paketi ise oyuna New Game Plus eklemişti. Ayrıca Techland kısa süre önce Dying Light 2’nin Şubat ayının başındaki lansmanından bu yana 5 milyon kopya sattığını ve bu yılın ilerleyen saatlerinde planlanan ve ertelenen Switch sürümünden satış yapılmadığını açıkladı.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.