Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Dying Light 2’nin İlk Ek Paketi Gladyatör Temalı Olacak

Bir veri madencisi, aksiyon RPG oyunun ilk genişlemesi için çeşitli hikaye ve oyun ayrıntılarını doğrulayan dosyalar keşfetti.

Techland, Dying Light 2 Stay Human’ı önümüzdeki yıllarda 5 yıl boyunca destekleyecek. Sık sık küçük güncellemeler yayınlanacak olsa da, açık dünya aksiyon oyunu için daha büyük genişleme paketleri de yayınlanacak. Bunlardan ilki bu Eylül ayında piyasaya sürülecek ve bu genişleme için oyun ve hikayeyle ilgili bazı ayrıntılar bugün sızdırıldı.

İlk genişleme paketinin ayrıntıları, en son güncellemenin ardından oyun dosyalarına ters mühendislik yapan bir veri madencisi olan YouTuber Bub tarafından yayınlandı. İlk genişleme paketi tamamen hikaye odaklı olacak ve gladyatör teması sunacak. Bir Opera binası görünüşe göre genişlemede yeni ve önemli bir yer olacak. Bu Opera binası aynı zamanda gladyatör dövüşü için bir arena görevi görecek.

Dying Light 2’nin İlk Ek Paketi Ayrıntıları

Dying Light 2

Hikaye ayrıntıları, veri madenciliği yapılan dosyaların bir parçası olan animasyonlu hikaye görselleri sayesinde ortaya çıktı. Genişlemenin ölçeği çok büyük olacak. Görünüşe göre şimdiye kadar keşfedilen 2.000’den fazla diyalog parçası, iki farklı son, yeni modeller ve animasyonlar gibi birçok yenilik mevcut. Tüm detayları aşağıdaki videodan öğrenebilirsiniz.

Bu, Techland’in Dying Light 2’nin önceki aylardaki ilk genişlemesinde ortaya çıkardığı ayrıntılarla uyumlu. Geliştirici daha önce genişlemenin temel oyunun geçtiği Villedor’dan çok uzaklaşmayacağını ve hikayesinin temel oyunun olaylarına göre “yan hikaye” olarak ayarlanacağını söylemişti.

Dying Light 2 Stay Human, PS5, Xbox Series X/S, PS4, Xbox One ve PC’de buluta özel Switch sürümüyle birlikte çıkış yaptı. Yakın tarihli bir rapor, Techland’in en yeni sürümünün başarısını takiben keyif aldığı büyümeye ışık tuttu.

YouTube video

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.