Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Dying Light 2: Kanlı Yaz Etkinliği Başladı

Yeni bir Kesici Kenarlı Balta kazanmak için düşmanları parçalara ayırın ve başlarını kesin ya da toplulukla birlikte çalışarak 3 milyon uzuv kesip Gece Koşucusu Kıyafetini kazanın!

Techland’ın en yeni oyunu Dying Light 2 Stay Human, devam eden sınırlı süreli yeni bir etkinliğe ev sahipliği yapıyor ve etkinlik tamamen zombileri parçalara ayırmakla ilgili. Kanlı Yaz Etkinliği, Hyper Mode’un bazı kurallarıyla düşmanların kafasını kesme ve parçalama şansını artıracak. Hem tek başınıza hem de toplulukla ortak ödüller kazanabileceksiniz.

Etkinlik sırasında oyuncuların üç ana hedefi olacak. Bir adet zombi uzvu kesen herkes, Chapter 1: In the Footsteps of a Nightrunner‘da tanıtılan ajandan yeni silahlar ve teçhizat satın almak için kullanılabilecek bir Harper’s Token kazanacak. Eğer 300 uzuv keserseniz, Kesici Kenarlı Balta kazanabileceksiniz. Ana hedef ise, Gece Koşucusu Kıyafetini kazanmak için tüm oyuncu tabanının üç milyon uzuv kesmesi gereken bir topluluk hedefi olacak.

Dying Light 2 Etkinlik Ödülleri Nasıl Alınır?

Dying Light 2

Topluluk ödülünü almak için oyuncuların TechlandGG hesabına sahip olmaları ve bunu seçtikleri platforma bağlamaları gerekecek. Dying Light 2 Stay Human şu anda Xbox One, Xbox Series X/S, PS4, PS5 ve bu yıl içinde çıkacak olan Nintendo Switch sürümüyle PC için mevcut. Önümüzdeki günlerde gelecek etkinliklerle ilgili daha fazla ayrıntı için bizi takip etmeye devam edin!

Bu arada Harper’s Token nedir diyenler için bir dipnot düşelim. Bu özellik oyuna Chapter 1 ile eklendi. Oyuncular, yeni Özel Enfekte düşmanlardan mutasyon örnekleri toplamak için Günlük ve Haftalık Ödüller tamamlamak zorunda olacak. Sıralamada yükseldikten sonra, Nightrunner’s Claws ve Elite Nightrunner kıyafeti gibi yeni ödüller kazanmak için Harper’s Token alacaksınız.

YouTube video

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.