Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Dune Spice Wars’a ‘House Corrino’ Eklendi

Strateji oyunu Dune Spice Wars, oyuna İmparator'un soyundan geldiği House Corrino biçiminde beşinci oynanabilir fraksiyonu tanıtan bir güncelleme aldı.

Shiro Games, erken erişim strateji oyunu Dune Spice Wars için bir güncelleme daha yayınladı. Güncellemenin en önemli özelliği, İmparator Shaddam IV tarafından yönetilen House Corrino şeklinde oyuna yeni bir fraksiyonun eklenmesi olarak açıklandı.

House Corrino, seçkin Sardokarlar ve alev püskürtücülerle donatılmış birlikler de dahil olmak üzere benzersiz birimlere sahip. Fraksiyonun ayrıca dört danışmanı olacak. Bunlar arasında İmparator’un kızları (Prenses Irulan ve Wensicia Corrino), Kaptan Aramsham (bir Sardokar subayı) ve mentat suikastçısı Hasimir Fenring bulunacak.

Dune Spice Wars: House Corrino Özellikleri

Dune Spice Wars

House Corrino, Arrakis gezegenindeki fraksiyonların çoğundan vergi veya rüşvet şeklinde baharat alır ancak yıldız filosunu çalışır durumda tutmak için Uzay Loncası’na da ödeme yapmak zorundadır. Bunun yanı sıra, güncelleme aynı zamanda diplomasi sistemini, yapay zekayı ve arayüzü geliştirdi ve birçok hata ve kusuru düzeltti.

House Corrino, oyundaki beşinci oynanabilir grup olarak oyundaki yerini aldı. Ayrıca Dune Spice Wars’da Houses Atreides ve Harkonnen, Freemen ve Smugglers olarak oynayabiliriz. Oyunun bu yıl Nisan ayında erken erişimle çıkış yaptığını hatırlatalım. Oyun sadece PC‘de mevcut ve tam sürüm 2023’te piyasaya sürülecek.

Oyun oldukça başarılı. Yayınlandığı hafta Steam’de en çok satan oyun oldu. Ayrıca sıcak bir karşılama ile karşılandı; oyuncu incelemelerinin yüzde 81’i “çok olumlu” bir karşılama olarak kategorize edilen Dune Spice Wars‘ı övdü.

YouTube video

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.