Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Dragon Ball Karakterleri PUBG Mobile’a Geliyor

Dünyanın en çok oynanan oyunlarından PUBG Mobile, ikonik anime serisi Dragon Ball ile işbirliğini duyurdu. Sevilen anime karakterleri, 2023'te battle royale arenasında boy gösterecek.

Tüm dünyada olduğu gibi ülkemizde de geniş bir oyuncu kitlesine sahip olan PUBG Mobile, heyecan verici işbirliklerine imza atmayı sürdürüyor. Neon Genesis, Evangelion, Jujutsu Kaisen ve Arcane gibi dünyaca popüler anime ve animasyon serileriyle ortaklık yapan battle royale klasiği, şimdi bunların bir yenisini Dragon Ball ile gerçekleştirdi.

Türkiye’de 16 Eylül’de gösterime girecek olan Dragon Ball Super: Super Hero için ikonik anime serisi ile yepyeni bir işbirliğine gittiğini duyuran PUBG Mobile, bu müjdesiyle hem anime hem de battle royale tutkunlarını heyecanlandırdı. Fakat bu işbirliğini oyunda görmek için biraz sabretmemiz gerekecek.

Dragon Ball pubg mobile

Dragon Ball karakterleri, PUBG Mobile‘a 2023 yılında adım atacak. Oyuncular, birden fazla neslin severek büyüdüğü bu efsanevi karakterlerle savaş alanlarında mücadele edebilecekler. İşbirliği hakkında bilinen şimdilik bunlardan ibaret. Daha fazla ayrıntının, bu yılın ilerleyen zamanlarında açıklanması bekleniyor. Yeni bilgiler öğrendikçe sizleri haberdar etmeye devam edeceğiz.

Akira Toriyama 1984 yılında yayınlanan aynı adlı manga serisine dayanan Dragon Ball Super: Super Hero filmi, Goku’nun geçmişinde karşı karşıya geldiği Kırmızı Kurdele Ordusu’nun yarattığı iki yeni androide karşı verilen savaşı alıyor. Bu iki Android, kendilerine “Süper Kahramanlar” diyerek Piccolo ve Gohan’a saldırmaya başlıyor. Filmde, yeni Kırmızı Kurdele Ordusu’nun hedeflerini ve yeni Süper Kahramanlar’ın maceralarını izleyeceğiz.

Netflix’teki en iyi 10 anime listemize göz attınız mı? Dilerseniz korku anime önerilerimize de bakabilirsiniz.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.