Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Disney Plus, Çocuklara Reklamsız Hizmet Sunacak

Disney Plus reklamlı abonelik hizmeti dahilinde de olsa çocuklara reklam göstermeyecek.

Disney Plus‘ın piyasaya sürülmesinden bu yana sadece birkaç yıl geçti, ancak hizmet bu kısa sürede 137 milyon aboneye ulaştı. Yakında ülkemize de giriş yapacak olan Disney geleceğe bakarken, daha uygun fiyatlı bir seçenek aracılığıyla daha fazla abone eklemeye çalışacak. Ne zaman geleceği belirsiz olsa da Disney, yayın hizmetinin reklam destekli bir sürümünü sunmakla ilgilendiğini ifade etti.

Neyse ki Disney, Disney Plus’ın reklam destekli sürümü için stratejisi konusunda oldukça net. Wall Street Journal‘dan yeni bir raporda, Disney’in işleri minimumda tutacağını belirtildi. Platformda, her saat sadece 4 dakika reklam yayınlanacak. Bu, programlama blokları sırasında son yıllarda reklam miktarını artırmaya başlayan diğer bazı hizmetlerle karşılaştırıldığında oldukça cömert bir reklam süresi.

Disney Plus Türkiye Tanışma Paketi’ni Kaçırmayın

Disney Plus

Bir başka şaşırtıcı hamlede Disney, küçük çocuklara hitap eden yapımlarda reklam yayınlamaktan kaçınacak. Yayınlandığında, reklam destekli versiyonunda okul öncesi çocuklara yönelik herhangi bir programlama reklamı yayınlamayacak. Bu, yayın hizmetinde kendi hesabını kullanan genç izleyiciler için geçerli olacak. Ayrıca, Disney’in reklam satışları ve ortaklıklar başkanı Rita Ferro, “Onları hedeflemek için hiçbir zaman tek tek çocuklar hakkında veri toplamayacağız” dedi.

Bu noktada, reklamlı Disney Plus’ın ne zaman piyasaya sürüleceği konusunda bir açıklama yok ancak, öğrendiklerimize göre çok rekabetçi olmalı ve hatta genç abonelerine inanılmaz faydalar sağlamalı. Şu anda, Disney Plus’ın Türkiye fiyatı aylık 34.99 TL olarak açıklandı ancak avantajlı bir Tanışma Paketi ile yıllık abonelik alırsanız çok daha ucuza izleyebileceksiniz.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.