Discord ve EA, Oyuncuları Sevindirecek Bir Ortaklığa Gitti

Oyun dünyasının en popüler iletişim platformlarından Discord, Electronic Arts (EA) ile işbirliğine gittiğine duyurdu. Platformun sosyalleşme özelliğini daha da artıracak olan bu ortaklık sayesinde EA ve Discord hesapları birbirine bağlanabilecek.

Discord ve EA, popüler iletişim platformunun sosyalleşme özelliğini daha da artıracak önemli bir ortaklığa imza attı. Artık EA ve Discord hesaplarınızı bağlayabileceksiniz. İki platform arasındaki entegrasyonu sağladığınız takdirde platformda EA PC oyunları içinde neler yaptığınız hakkında daha fazla detay paylaşabileceksiniz.

Discord ve EA hesapları

Rich Presence (Etkinlik İzlemesi) adındaki bu özellik, arkadaşlarınızın Electronic Arts uygulamasında hangi oyunu oynadığınızı, hangi oyun modunda olduğunuzu, ne kadar süredir oynadığınızı ve birlikte oyun oynamaya uygun olup olmadığınız gibi ayrıntılara vakıf olmasını sağlayacak. Önceden arkadaş listenizdeki kişiler, sadece sizin hangi oyunu ne kadar süredir oynadığınızı görebiliyorken, EA ve Discord birlikteliği sayesinde daha fazla bilgi sağlanabilecek.

Discord ve EA Hesapları Kolaylıkla Birbirine Bağlanabiliyor

EA ve Discord

Discord ve EA hesaplarınızı son derece kolay bir şekilde bağlayabiliyorsunuz. EA uygulamasında bir sonraki oturum açışınızda tek seferlik görünecek olan What’s New (Yenilikler) penceresi aracılığıyla bunu yapabilirsiniz. Eğer bu bilgilendirmeyi gördüyseniz ve hesaplarınızı bağlamadıysanız endişelenmeyin.

Discord ve EA hesaplarınızı istediğiniz zaman Ayarlar > Hesabım > Bağlı Hesaplar seçeneğine giderek entegre edebilirsiniz. Bunu yapmanız halinde artık arkadaşlarınızla oynadığınız oyunlar hakkında daha fazla bilgi paylaşabileceksiniz. Daha fazla bilgi için bu adresi ziyaret edebilirsiniz.

1993 yılında Ankara’da doğdu. Ege Üniversitesi Gazetecilik bölümünden 2017 yılında mezun oldu. Aynı yıl, Tamindir'de içerik editörlüğü yapmaya başladı. Burada geçirdiği 2 yılın ardından Webtekno’da 1 yıl editörlük yaptı. Şimdi yoluna Turkmmo'da devam ediyor.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol