Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Diablo 4 İçin 9 Dakikalık Etkileyici bir Oynanış Videosu Yayınlandı

İkonik RPG serisinin hayranları tarafından dört gözle beklenen Diablo 4 için 9 dakikalık yepyeni bir oynanış videosu yayınlandı.

Diablo 4 çıkış tarihi için heyecanlı bekleyiş sürerken, merak edilen yapıma dair 9 dakikalık yepyeni oynanış görüntüleri paylaşıldı. Gamespot tarafından yayınlanan video, geliştirme aşamasında olan oyunun mevcut durumu hakkında bizlere önemli ipuçları veriyor.

Tahmin edebileceğiniz üzere Diablo 4 için yayınlanan yeni oynanış videosu, oyunun son halini temsil etmiyor. Kasım ayında Activision tarafından yapılan açıklamada Diablo 4 çıkış tarihi ertelenmişti. Aynı duyuruda Overwatch 2‘nin de ertelendiğini öğrenmiştik.

Diablo 4 Çıkış Tarihi Henüz Açıklanmadı

diablo 4 çıkış tarihi

Diablo 4, yalnızca çevrimiçi oynanışa izin verecek. Blizzard’ın mod yapımcılarının resmi olmayan bir çevrimdışı modu etkinleştirmesine izin verip vermeyeceğini henüz bilmiyoruz. Ek olarak stüdyo, tüm platformlar arasında çapraz oyun desteği sağlamayı planlıyor.

Yeni bir oyun motoru ile geliştirilen Diablo 4, daha iyi animasyonlara sahip olacak ve kamera açısının uzaklaştırılmasına imkan sağlayacak. Hem Overwatch 2 hem de Diablo 4 çıkış tarihinin 2022 yılı olarak duyurulması beklenirken, lansmanın daha ileri bir tarihe sarkma ihtimali de az değil.

Her iki oyuna dair yeni gelişmeler yaşanması halinde sizleri bilgilendirmeye devam edeceğiz. Dilerseniz lafı daha fazla uzatmadan sizleri Diablo’nun yeni oyunu için paylaşılan 9 dakikalık oynanış videosu ile başbaşa bırakalım. İyi seyirler!

Diablo 4 Oynanış Videosu:

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.