Diablo 2 Resurrected Karakterleri Yeni Bir Fragmanla Tanıtıldı

Diablo 2 Resurrected'da bulunan yedi karakter sınıfının tümünü sunan fragman yayınlandı.

Blizzard, oyunun tam sürümünde mevcut olan sınıfları gösteren yedi fragmanlık bir serinin sonuncusunu yayınladı. Diablo 2 Resurrected karakterleri: Barbarian, Amazon, Paladin, Sorceress, Druid, Necromancer, ve Assassin olacak. Son ikisi Diablo 2 Resurrected’in beta sürümünde mevcut değildi, bu yüzden bu karakterlerin yer aldığı görüntüler özellikle ilgi çekici. Aşağıda derleme videosunun tamamını izleyebilirsiniz ve daha sonra her sınıfın sunumlarına bağlantılar bulabilirsiniz.

Diablo 2 Resurrected Karakterleri

Assassin, Martial Arts ve Shadow Disciplines ağaçlarından çeşitli yakın dövüş silahları, tuzaklar ve yetenekler kullanarak yakın mesafeden savaşacak. Blade Fury, Phoenix Strike ve Cobra Strike’ı nasıl kullandığını fragmanda gördük.

Necromancer, Poison and Bone yetenek ağacından büyüleri kullanacak. Fragmanda Bone Armor, Poison Nova ve Bone Spirit büyülerini gördük. Bir iskelet büyücüsü ve bir ateş golemini çağıran The Bone Wall oldukça ilginç bir büyü olacak. Çağrılan daha fazla iskelet görmememiz çok yazık.

Barbarian‘ın sunumu iki balta, Leap Attack becerisinin gösterimi, Whirlwind’in etkileyici değirmenleri ve Battle Cry kullanarak savaş olmadan tam olmazdı. Fragmanda hepsini görme şansı yakaladık. Diablo 2 Resurrected karakterleri arasında bakalım yine en çok seçilen karakter Barbarian mı olacak?

Sorceress‘in muhteşem Inferno ve Fire Wall yetenek ağaçlarına ait olan, klasik Fire Bolt ve The Deadly Meteor gibi iyi bilinen ateş büyülerinin yeni versiyonlarını görme şansı yakaladık. Ayrıca Blizzard, Ice Ball ve Static Field gibi Cold and Lightning yetenek ağaçlarından gelen büyüleri de gösterdi.

Paladin, saldırı ve savunma büyüsü ile yakın dövüş kullanacak. Fragman, diğerlerinin yanı sıra Holy Shield, dönen Blessed Hammer ve elektrik veren Holy Bolt’un kullanımını gösterdi.

Amazon, savaşta yay ve mızrak kullanan bir sınıf olacak. Lightning Bolt, Plague Javelin ve Amazon’un yanında savaşan bir Valkyrie çağrısı gibi şeyler göreceğiz. Diablo 2 Resurrected karakterleri arasında oynaması en zevkli karakterlerden birisi olacak.

Druid, elemental büyü kullanacak, yaratıkları yardımına çağıracak ve şeklini değiştirebilecek. Yenilenen Werebear ve Werewolf’a bir göz atma şansı yakaladık. Karakter ayrıca savaşta Firestorm, Volcano ve Twister kullanacak.

Diablo 2 Resurrected Karakterleri

Diablo 2 Resurrected karakterleri ve yeteneklerini sizlerle paylaştık. Verdiğimiz bağlantılardan ayrı bağlantılara gidebilirsiniz.

Diablo 2 Resurrected, 23 Eylül’de PC, PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One, Xbox Series X/S ve Nintendo Switch için çıkacak.

Avatar of Mert Doğan
Ege Üniversitesi Reklamcılık bölümünde okuyan ve oyun sektörüne yıllardan beri yoğun ilgi duyan Mert, 1 yıldır Turkmmo'da içerik üretiyor.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol