Diablo 2 Resurrected İçin Yenilenmiş NPC Görüntüleri Paylaşıldı

Diablo 2: Resurrected serisinden, oyundaki görsel yükseltmeleri sunan bir başka video da internette yayınlandı. Yeni video, NPC'lere ve bunların animasyonlarına odaklandı.

PureDMG‘nin YouTube kanalında Diablo 2: Resurrected için NPC’lerin görünümünü gösteren bir video yayınlandı. Bu, ikonik Diablo II Remake çeşitli yönlerine daha yakından bakmaya adanmış materyaller serisinin bir başka bölümü. Daha önce, yazarlar bossların ve düşmanların yanı sıra eşyaların görünümünü de incelemişti. PureDiablo ekibi oyunun dosyalarını inceledi ve aşağıdaki materyali oluşturmayı başardı.

Diablo 2: Resurrected hakkındaki videonun sahipleri, NPC’lere ayrılmış ikinci bir bölüm beklememiz gerektiğini vurguladı çünkü o kadar çok NPC vardı ki, onları bu kadar kısa, birkaç dakikalık bir forma sığdıramamışlar. İzleyicinin modelin detaylarına ve animasyonlarına yakından bakabilmesi için malzemede sunulan karakterlerin her birine biraz zaman verildi. Bölüm 1, diğerlerinin yanı sıra Sage Deckard Cain veya Priestess Akara’yı gösterdi.

blank

Videodaki modeller ayrıntılı ve iyi hazırlanmış ancak hayranlar bazı karakterlerin çok yaşlı görünmesi gibi birkaç rahatsızlığa işaret etti, yüzlerinin çoğu net ve hayranların görüşüne göre gereksiz. Ayrıca videoyu izleyen hayranlardan bazıları kadınların erkeksi suratlara sahip olduğunu söyledi:

Kullanıcılardan biri, “Trans bir kadın olarak ben bile Charsi ve Fara’dan daha kadınsı görünüyorum. Bu karakterleri yaparken düşünüyorlardı?”  diye yazdı.

Yakın mesafedeki bazı modellerin evrensel övgü uyandırmaktan geri kalmamasına rağmen, Diablo II: Resurrected izometrik bir oyun, bunu unutmayalım. Bu nedenle kamera karakterlerin üzerinde yüksek konumda. Bunu dikkate alarak modellerin oldukça detaylı olduğunu söyleyebiliriz.

Diablo 2: Resurrected, bu yılın sonlarında PC, PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One, Xbox Series X/S ve Nintendo Switch için piyasaya sürülecek.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol