Destiny 2’nin Günlük Oyuncu Sayısı 1 Milyon’un Üzerinde!

Destiny 2’nin eş zamanlı oyuncu sayısı dudak uçuklattı.

2017’nin yüksek ses getiren oyunlarından birisi olan Destiny 2 günümüzde milyonlarca oyuncu tarafından konsol ve bilgisayarlarda oynanmaya devam ediyor. Steam’de ön siparişlere açılan yapım bugün oyuncu sayısı ile gündeme geldi.

Destiny ilk oyunu ile kısa sürede oyuncular tarafından benimsenmişti. 2’nci oyunu ile de oldukça geniş kitlelere ulaşmayı başaran yapım geçtiğimiz haftalarda Steam’de ön siparişlere açıldı. Steam’de iki farklı paket halinde ön siparişlerde yer alan yapım, 159.00 TL gibi bir fiyat etiketine sahip.

Tek oyunculu ve çok oyunculu olarak milyonlarca oyuncu tarafından ilgiyle oynanan Destiny 2 17 Eylül’de Steam üzerinde lansmana çıkacak. Bugün PC Games N’in haberi ile edindiğimiz bilgilere göre Detiny 2’nin günlük oyuncu sayısı 1 milyonun üzerindeymiş. Yapım Xbox One, PlayStation 4 ve PC’de toplamda günlük 1 milyondan fazla aktif oyuncu tarafından oynanıyormuş.

Haberin detaylarından biraz daha söz edecek olursak, Destiny 2 16 Haziran’da toplamda 1.01 milyon eş zamanlı oyuncu tarafından oynanmış. Oyunun PvE modunda o sıra da 963.000 oyuncu yer almış.

Oyun başarılı grafikler çizmeye devam ediyor.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol