Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Demon Slayer 3. Sezon Ne Zaman? (Swordsmith Village Arc)

Swordsmith Village olarak adlandırılan Demon Slayer 3. sezon için heyecanlı bekleyiş sürüyor. Yeni bölümün ilk fragmanı yakın zaman önce yayınlandı. Peki, çıkış tarihi ne zaman? İşte Demon Slayer yeni sezonu hakkında bildiğimiz her şey.

Son yılların en iyi anime serilerinden biri olan Demon Slayer, tüm dünyada gibi ülkemizde de geniş bir izleyici kitlesine hitap ediyor. 34 ila 44 bölümleri arasını kapsayan ikinci sezon, geçtiğimiz yıl yayınlanmıştı. Şimdi gözler, Swordsmith Village Arc olarak adlandırılan bir sonraki bölümde. Peki, Demon Slayer 3. sezon ne zaman?

Bu yazımızda, muhtelemel çıkış tarihinden hangi manga bölümlerinin uyarlanacağına kadar Demon Slayer yeni sezonu hakkında bildiğimiz her şeyi sizler için bir araya getirdik. Dilerseniz lafı daha fazla uzatmayalım ve yazımızın devamına geçelim.

Demon Slayer 3. Sezon Ne Zaman?

demon slayer 3. sezon ne zaman

Demon Slayer yeni sezon için henüz resmi bir çıkış tarihi açıklanmadı, ancak üçüncü sezonun önümüzdeki 12 ay içinde yani 2023’ün başlarından ortasına kadar yayınlanmasını bekliyoruz. Başlangıçta bu yılın sonbahar aylarında gelebileceği söyleniyordu, ancak koronavirüs salgının tamamen bitmediği düşünüldüğünde bu yayın takvimi pek de olası görünmüyor.

2023’ün ocak-nisan veya eylül-ekim aylarında Demon Slayer 3. sezonu görebiliriz. Bununla birlikte serideki film ve sezonların hep sonbahar aylarında yayınlandığını belirtmekte fayda var. Yakın zamanda paylaşılan Demon Slayer 3. sezon fragman görüntülerinde heyecan verici sekanslara şahit olmamıza rağmen, resmi bir çıkış tarihi verilmedi. Söylediğim gibi, 2022 sonbaharı pek de gerçekçi bir pencere gibi durmuyor, ancak yine de beklemekte yarar var.

Demon Slayer Swordsmith Village Arc Ne Anlatacak?

demon slayer yeni sezon ne zaman

Demon Slayer 3. sezon resmi olarak Swordsmith Village Arc olarak isimlendirildi. Yeni bölüm muhtemelen manganın 100-127. bölümlerini kapsayacak. Entertainment District Arc 70-99 arası benzer bir aralığı kapsıyordu. Dolayısıyla bu sezonun yine 12 bölümlük bir sezon olması muhtemel.

Hikayeye göre Tanjiro’nun yeni bir silah almak için, kadim bir silaha ev sahipliği yapan Swordsmith Village‘a gitmesi gerekiyor. Entertainment District Arc’ın sona ermesi, anime serisinin Demon Slayer 3. sezondan sonra hangi yolu izleyeceği konusunda bize bazı ipuçları verdi. Tengen artık yok, ancak hala hayatta ve Iguro’ya Hashira’nın yerine Tanjiro’nun geçmesi gerektiğini söyledi. Yeni hikaye, Love ve Mist Hashiras ile birlikte bir veya iki üst seviye iblisi seriye dahil edebilir.

Demon Slayer Yeni Sezon Kadrosu Nasıl Olacak?

demon slayer 3. sezon

Tanjiro (Natsuki Hanae), Zenitsu (Hiro Shimono), Inosuke (Yoshitsugu Matsuoka) ve Nezuko (Akari Kitou), Swordsmith Village Arc karakterlerinin bir parçası olarak geri dönecek. Onlara, dizide daha önce gördüğümüz iki karakter katılacak: Mist Hashira Muichiro Tokito ve Love Hashira Mitsuri Kanoji.

Ayrıca gelecek sezonlarda daha fazla Hashira’nın ve Twelve Upper Moons/Twelve Kibuki üyelerinin görünmesini bekliyoruz. Ek olarak One Upper Moon, Doma’nın da Demon Slayer 3. sezonda görünmesi bekleniyor. Karakterin animatörler tarafından çizilen bir eskisi yakın zamanda yayınlanmıştı.

Demon Slayer 3. Sezon Fragmanı Ne Anlatıyor?

YouTube video

İlk Demon Slayer 3. sezon fragmanı yakın zaman önce yayınlandı. Fakat video çoğunlukla daha önce neler olup bittiğini gösteriyor. Bununla birlikte Love ve Mist Hashira ile Swordsmith Village’ta üretilen yeni bir kılıcın görüntüleri de yer alıyor.

Bu yazımızda, Demon Slayer 3. sezon ne zaman dahil sevilen anime serisinin Swordsmith Village Arc isimli yeni hikayesine dair bilinenleri ele aldık. Umarız sorularınıza yanıt bulmuşsunuzdur. Yeni sezon öncesi Demon Slayer izleme sırası hakkındaki rehberimize göz atabilirsiniz. Popüler anime serisinin ilk sezonunu Netflix‘te bulabilirsiniz. Ayrıca anime önerileri listemize bakmanızı da tavsiye ederiz!

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.