Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Death Stranding Game Pass İçin Onaylandı!

Hideo Kojima'nın son oyunu Death Stranding resmi olarak Game Pass hizmeti için onaylandı. Oyun, çok yakında hizmete dahil olacak.

Xbox PC Game Pass aboneleri için çok güze bir haberimiz olacak! Hideo Kojima’nın popüler açık dünya aksiyon-macera oyunu Death Stranding, 23 Ağustos’ta PC Game Pass’e gelecek.

Yakın tarihli bir Xbox Wire gönderisine göre, Windows 10 ve Windows 11 PC oyuncuları, sürümdeki diğer serilerden ultra geniş mod, fotoğraf modu, yüksek kare hızı desteği ve çapraz içerik gibi özellikler ile oyunu oynayabilecek. Ek olarak, Death Stranding’in PC Game Pass sürümü, siz hikayede ilerledikçe açılacak olan aşağıdaki öğeleri içerecek:

  • Omnireflektör “Ludens Mask” Güneş Gözlüğü
  • Altın ve Gümüş Güç İskeleti
  • Altın ve Gümüş Arazi İskeleti
  • Altın ve Gümüş Zırh Plakası

Death Stranding Xbox Game Pass’e Gelmeyecek

Death Stranding

Ne yazık ki, Hideo Kojima’nın ünlü oyunu Xbox PC Game Pass kitaplığına doğru yol alırken, Xbox sürümü hakkında tek bir kelime bile konuşulmadı. The Verge’in belirttiği gibi, Sony hala Death Stranding’in konsol sürümünün ayrılacağına sahip, bu nedenle bir Xbox sürümünü görmemiz pek olası değil.

Death Stranding yakın zamanda bir Xbox sürümü almayacak olsa da konsol, çeşitli türlerde devasa bir oyun koleksiyonuna sahip. Sony özel oyunlarını oynamaya pek hevesli değilseniz ve yeni bir konsol almak istiyorsanız, Xbox Series S isimli ucuz konsol aracılığıyla devasa Game Pass kütüphanesine erişebilirsiniz.

Hideo Kojima’nın son oyununun Game Pass‘e gelmesine sevindiniz mi? Oyunları PC’de mi oynuyorsunuz? Yoksa bir PlayStation 5 veya PlayStation 4 mü tercih ediyorsunuz? Aşağıdaki yorumlar bölümünde bizimle paylaşmayı unutmayın!

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.