Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Death Stranding Game Pass’e Geliyor!

Resmi PC Game Pass Twitter'daki bir görüntü, Death Stranding'in Xbox Game Pass hizmetine dahil edilecek bir sonraki oyun olabileceğini gösterdi.

Resmi PC Game Pass Twitter’daki bir görüntü, Death Stranding‘in abonelik hizmetine dahil edilecek bir sonraki oyun olabileceğini gösterdi. Xbox Game Pass, oyuncuların tek bir aylık fiyat karşılığında yüzlerce oyun oynamasına izin veren ücretli bir abonelik hizmeti. Yeni Microsoft oyunlarının yanı sıra birçok büyük ve bağımsız yapım hizmet içerisinde mevcut.

Xbox Game Pass, oyunculara başka türlü oynamamış olabilecekleri oyunları deneme şansı verdiği için hayranlar arasında favori bir abonelik hizmeti haline geldi. Xbox konsollarında ve PC’de kullanılabilen oyunlar, özellikle Steam zam dalgası sonrası adeta bir nimet oldu. Üstelik aylık 30 TL karşılığında kaç oyun oynayabileceğinizin de herhangi bir sınırı yok.

Death Stranding Game Pass’e Gelecek

Death Stranding

Resmi PC Game Pass Twitter kısa süre önce profil resmini, üzerinde “PC Game Pass” yazan Hideo Kojima’nın Death Stranding’inden bir ekran görüntüsüne benzeyen bir görüntüyle değiştirdi. Resim, etrafı çimenlerle çevrili siyah bir kaya ve gri, kasvetli bir gökyüzü. Death Stranding ile ilgili en ikonik şeylerden biri oyunun atmosferi, bu yüzden hayranlar bunun oyunun manzarasındaki bir alana ne kadar benzer göründüğünü hemen fark etti.

Bir Twitter kullanıcısı, oyunlarında arka plana uygun tam yeri bile buldu. PC Game Pass ‘Twitter, “bazen sadece iyi bir manzara resmi #NewProfilePic” diyerek kendi gönderilerinde söylentilere yanıt vermedi veya başka bir şey söylemedi.

Death Stranding, neredeyse üç yıldır PlayStation’a özel olmasının ardından kısa süre önce PC’ye geldi ve birçok hayran bu sayede oyunu ilk kez oynamayı başardı. Oyunu Game Pass PC’de yayınlamak, çok daha fazla oyuncunun beğenilen oyunu denemesi için bir fırsat olacak. Abonelik hizmetine gerçekten geleceğine dair resmi bir onay yok, ancak birçok insanın bu seçenek için heyecanlanacağı çok açık.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.