Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Dead Space Remake Çıkış Tarihi Belli Oldu!

Electronic Arts, merakla beklenen Dead Space Remake için bir tarih belirledi; bilimkurgu hayatta kalma korku deneyimi Ocak 2023'te geri dönecek.

Yayıncı Electronic Arts nihayet Dead Space Remake çıkış tarihi açıkladı; Bilim kurgu korku deneyimi 2023’ün ilk ayında PC ve konsollar için yayınlanacak. Motive Studio, oyunun inanılmaz oyun içi atmosferi etrafında dönen en son geliştirici canlı yayın sırasında haberleri paylaştı. Bundan önceki canlı yayında, Dead Space’in ALIVE ses sistemi sergilenmişti.

Dead Space Remake çıkış tarihi açıklanmasıyla oyuncuların heyecanı katlanarak arttı. İlk oyun; çarpıcı dünyası, mükemmel oyun tasarımı ve yeni yaklaşımıyla hem eleştirmenleri hem de oyuncuları şaşırtmıştı. Visceral Games’in devam oyunu, deneyimi daha da yükseltti ancak EA’in o sırada paraya dayalı oyun trendlerinden yararlanma girişimi, Dead Space 3 ile seriyi korkunç bir biçimde sonlandırmıştı.

Dead Space Remake Çıkış Tarihi Ne Zaman?

Dead Space Remake Çıkış Tarihi
Dead Space Remake çıkış tarihi 23 Ocak 2023 olarak açıklandı.

Bugün, Electronic Arts ve geliştirici Motive Studio, Dead Space Remake’in 23 Ocak 2023’te PC, PS5 ve Xbox Series X/S platformlarına çıkış yapacağını onayladı. Şu anda ön siparişler, potansiyel özel sürümler ve benzerleriyle ilgili ayrıntılar henüz açıklanmadı ancak en azından Dead Space Remake çıkış tarihi belli oldu. Isaac Clarke’ın uzun zamandır beklenen dönüşüne yarım yıldan az bir süre kaldı.

Habere eşlik eden basın bülteninde Electronic Arts ve Motive Studio, DICE’ın Frostbite motorunun Dead Space Remake’e güç verdiğini ve geliştiricilerin özel ayarlarına izin verdiğini ancak orijinal oyunun gerginliğine ve heyecanına sadık kalmasına yönelik adımlar attığını yineledi. Gelişmiş ses ve daha keskin görseller etrafında dönen değişiklikler, oyuncuları USG Ishimura’nın gizeminde gerçekten sarmak için daha da büyük bir gerilim duygusu üretecek.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.