Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Dead Space Remake Canlı Yayın Tarihi Açıklandı

2023'te çıkması planlanan Dead Space Remake için bir canlı yayın etkinliği duyuruldu. Duyuruyu twitter üzerinden yapan oyun, tarih ve platform bilgilerini de yazdı.

EA, Dead Space Remake için yapılacak bir geliştirici canlı yayınını duyurdu. Developer Motive Studio, oyun sanatı hakkında konuşulacak video yayınına ev sahipliği yapacak. Sanat yönetmeni Mike Yazijian ve ekibi canlı yayın sırasında Dead Space Remake’in aydınlatması, ortamları ve karakterleri gibi çeşitli konuları tartışacak.

Yayın tarihi TS ile 13 Mayıs 20:00‘a denk gelecek. Bu yayını dileyen herkes YouTube ve Twitch üzerinden kolayca izleyebilecek. Ayrıca oyun üzerinde yapılacak güncel söylemler ve açıklamaları merak edenler için, sitemizde mutlaka bilgi paylaşımı yapılacaktır.

Dead Space Remake Hikayesi Orijinal Oyuna Sadık Kalacak

Dead Space Remake

Yeni Dead Space, her şeyin sıfırdan oluşturulduğu ve grafiklerin yeni bir motorla çalıştırıldığı bir yapım olacak. EA, yeni versiyonun orijinal oyuna saygılı olacağını ve orijinal oyundan kopmayacaklarını açıkladı. Bu da demek oluyor ki yeniden yapım, hayranlar için bir nostalji rüzgarı estirecek. Dead Space’in yeniden yapımı ilk açıklandığında 2022’de geleceği beklenmişti.

Ancak şimdi çıkış tarihi 2023’ün başlarında olacak gibi duruyor. Oyun PlayStation 5, Xbox Series X|S ve PC’de piyasaya sürülmek üzere ayarlandı. Stüdyo, Frostbite‘ın da tamamen yeniden düzenlendiğini açıkladı. Bütün varlıklar, karakter modelleri ve ortamlar baştan düzenlenecek fakat bu yeniden yapım da orijinaline sadık kalacak. Yeni parçalar, yeni aksesuarlar, yeni çarpışma modelleri vb. gibi birçok yenilik Frostbite Remake’de yer alacak.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.