Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Dead Cells: Return to Castlevania Fragmanı Yayınlandı

Dead Cells'in geliştiricisi Motion Twin, oyunun en yeni ve yakında çıkacak olan ek paketi için birçok heyecan verici yönü ortaya çıkaran kısa bir tanıtım fragmanı yayınladı.

Dead Cells‘in arkasındaki geliştirici Motion Twin, oyunun en yeni ek paketi olan Return to Castlevania için bir tanıtım fragmanı yayınladı. Fragman, yeni ek paketin bu yıl piyasaya sürüldüğünde nasıl görüneceğini kısaca sergiledi.

Dead Cells ilk olarak Mayıs 2017’de piyasaya sürüldü ve hem hayranlardan hem de eleştirmenlerden büyük övgü aldı. Oyun şu anda Metacritic’te eleştirmen puanı 8.1 ve kullanıcı puanı ise 89 seviyelerinde. Oyunun yakaladığı başarı ile oyunun bazı hayranları, geliştiricilerden daha fazlasını talep etti ve bununla birlikte Motion Twin, oyun için birçok yeni içerik yayınlayacağını duyurdu.

Dead Cells: Return to Castlevania Ne Zaman Çıkacak?

Dead Cells: Return to Castlevania Fragmanı Yayınlandı

Return to Castlevania, genişleme paketini gösteren kısa bir tanıtım fragmanı ile tanıtıldı. Fragman 40 saniyenin altındaydı ancak oyuncular için yeni ortamların, yeni düşmanların ve yeni silahların hızlı parçalarını gösterdi. Fragman, ek paketin bu yılın ilk çeyreğinde 9,99 dolara çıkacağını doğrulayarak sona erdi. Muhtemelen Türkiye fiyatı ise 35.99 TL olacak.

The Game Awards 2022’de Motion Twin, DLC için animasyonlu bir fragman yayınladı ve oyuncular için 20’den fazla yeni kıyafet, Castlevania serisinden 60’tan fazla eşya ve düşmana karşı kullanılacak balta ve kutsal su gibi silahlar içereceğini doğruladı. Tabii ki bolca Castlevania temalı düşmanlar da bu içerikte yer alacak.

Dead Cells ek paketleri, özellikle The Queen and the Sea genişletmesiyle birçok hayran için oyunu taze tuttu. Return to Castlevania, oyunun dördüncü ve şimdiye kadarki en büyük genişlemesi olacak. Yeni tanıtım fragmanını aşağıdan izleyebilirsiniz:

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.