Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Dead Cells: Return to Castlevania DLC 2 Yeni Biyomla Gelecek

Dead Cells'e Castlevania karakterlerine dayanan çeşitli yeni kıyafetler, 14 yeni silah ve 12'si yeniden tasarlanan 51 müzik gelecek.

Motion Twin ve Evil Empire, Dead Cells için bir sonraki ek paketin Castlevania ile geçeceğini duyurduklarında oyun endüstrisini kasıp kavurdu. Return to Castlevania, ana karakterimizin efsanevi şatoda Dracula’yı öldürmek için Richter Belmont ve Alucard’a katılmasını konu alacak.

Çarpıcı bir şatoya açılan bir kapı aniden belirecek ve Richter adında heybetli bir savaşçı sizden içindeki büyük kötülüğü yenmesine yardım etmenizi isteyecek. Ahlaki bir görev duygusu yerine yeni ganimet vaadinin cazibesine kapılarak, bu gizemli Drakula’yı bulup öldürmek için gotik şatonun zemini ve koridorlarında ilerlemeye başlayacaksınız.

Dead Cells Adeta Castlevania ile Birleşecek

Dead Cells

Dead Cells: Return to Castlevania Steam sayfası, yukarıda görebileceğiniz tonlarca yeni bilgi ve ekran görüntüsü sundu. DLC, iki yeni biyom eklemenin yanı sıra Castlevania’ya dayalı 14 farklı silah sunacak. Kutsal Su, Fırlatılabilir Balta ve Vampir Katili gibi ikonik Castlevania silahları oyuna uyarlanacak. Drakula’nın Şatosu bazı tanıdık eşyalar ve karakterler de sunacak.

Atmosfere ek olarak, Dead Cells dokunuşuyla yeniden tasarlanan Simon Belmont Teması ve Vampire Katili gibi 12 parçalı 51 orijinal Castlevania melodisi de oyuna dahil edilecek. Richter ve Alucard’a karşı da bir mücadele de oyunda yer alacak. Ne de olsa üç boss dövüşü var ve bunlardan ikisi Ölüm ve Drakula’ya karşı olacak.

Buna ek olarak, Beheaded için Alucard, Sypha Belnades, Dracule, Simon, Richter, Maria Renard ve hatta Trevor’dan kıyafetler dahil 20 yeni kıyafet giyebileceksiniz. Dead Cells: Return to Castlevania, 2023’ün ilk çeyreğinde konsollar ve PC için çıkış yapacak.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.