Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Dead Cells 2022 Yol Haritası Açıklandı

Dead Cells'in geliştiricileri, oyunun 2022 ve sonrası için önemli içerik yol haritasını açıkladı ve en heyecan verici güncellemenin henüz duyurulmadığını belirtti.

Piyasadaki en popüler rogue-lite oyunlardan biri olan Dead Cells, yıllardır o kadar çok güncelleme aldı ki oyuncu tabanını sürekli olarak korumayı başardı ve hatta büyük ölçüde arttırdı. Geliştiricinin Steam‘deki en son blog gönderisine göre, bu durum öngörülebilir gelecekte devam edecek.

Dead Cells geliştiricileri Motion Twin ve Evil Empire, oyunun 2022’nin tamamında içerik alacağını duyurdu. Duyurunun içeriğine ve gösterilen özelliklere bakılırsa, söz konusu içeriğin tüm oyuncular için ücretsiz olacağı kesin gibi ancak çoğunun hala bir sır perdesi altında olduğunu belirtelim. Duyuruya göre, ortaya çıkan tek yeni içerik uzun zamandır beklenen Panchaku silahı ve geri kalanı bir “sürpriz” olacak.

Dead Cells 2022 Yol İçerikleri Neler?

Dead Cells

Dead Cells 2022 içerik yol haritasına göre, oyun ilk olarak bu yaz Panchaku güncellemesini alacak. Sonbaharda geliştiriciler oyun için özel bir Boss Rush modu yayınlayacak. Kış güncellemesi ise yol haritasının ilk gizli unsuru. Son bölüm belki de şimdiye kadarki en şaşırtıcı bölüm ve oyunun satış rakamlarına yapılan ufak bir gönderme mevcut. Duyuru, 2023’ün “Oyunun tarihindeki en heyecan verici yıl” olacağını belirten bir nota sahip.

Elbette Dead Cells’in daha önce tatil temalı içerik aldığını ve kış güncellemesinin daha önce görülenlere biraz benzer olacağını belirtelim. Motion Twin ve Evil Empire’ın 2023 için planları ne olursa olsun, stüdyoların 2022’nin sonu yaklaştıkça onlar hakkında daha fazla bilgi vermesi muhtemel. Büyük ihtimalle oyun yine devasa bir genişleme paketi alacak.

Durum ne olursa olsun, bunların geçici sürüm süreleri olduğuna dikkat çekmekte fayda var ve yol haritası, öngörülemeyen koşullar nedeniyle bu sürelerin değişebileceğini de belirtti. Bununla birlikte, çıkış yapma sırası şimdiye kadar neredeyse kesin olarak her zaman doğru tutturuldu. Dead Cells kısa oyun oturumları için mükemmel olduğundan, geliştiricilerin temel oyun döngüsüyle uğraşmaları pek olası değil.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.