Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Dead Cells: Break The Bank Güncellemesi Yayınlandı

Dead Cells'e son güncelleme ile The Bank biyomu eklendi.

Motion Twin, Dead Cells için yeni bir biyom ve daha fazla düşman, silah ve mutasyon ekleyen Break The Bank güncellemesini yayınladı. Steam gönderisinde detaylandırıldığı gibi Break The Bank, Hand Of The King patronu yenildikten sonra herhangi bir koşuda ortaya çıkabilen Dead Cells’in en yeni biyomunu oyuna ekledi.

Biyomlar arasında geçiş yaparken, büyükçe parlayan bir sandık bulacaksınız. Bu sandık, The Bank biyomuna girmek için o koşuda sahip olacağınız tek fırsat olacak ve sandığı açmak, artık karşılaşabileceğiniz yeni biyoma geçmenizi sağlayacak. The Bank’a girdikten sonra altın için kredi alabileceksiniz ancak bu alanın bitiminden önce geri ödemeniz gerekecek.

Dead Cells: Break The Bank Güncelleme Notları

Break The Bank

Break The Bank güncellemesi ile değiştirilen biyomlardan gelen düşmanlar The Bank genelinde görünmeye devam edecek ancak bu, Dead Cells oyuncularının mücadele etmesi gereken yeni düşmanlar olmadığı anlamına gelmiyor. The Bank’a özgü yeni düşmanlar da oyuna eklendi. Sürprizi bozmamak için buraya yazmayacağım ancak bu düşmanlar altınlarınızı çalmaya odaklanacak.

Yeni tema ve kötü adamlarla savaşmak için üç yeni silah da oyuna eklendi. Gold Digger, oyunculara her vuruşta altın sağlayacak ve kullanıcı “pis zengin” ise kritik vuruşları etkinleştirecek. Dagger of Cupidity, altın topladıktan sonra üç saniyelik kritik vuruş hasarı sağlarken Money Shooter, oyuncuların altınlarını mühimmat olarak kullanmalarına izin verecek. Dead Cells: Break The Bank fragmanını aşağıdan izleyebilirsiniz:

Dead Cells: Break the Bank Update - Gameplay Trailer

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.