DayZ

MMORPG
Takip Et
8.3

Çok iyi

7.1

Kullanıcı


DayZ 5 Yıl Sonra Betaya Çıktı!

5 yıldır erken erişim oyunu olarak oynanan DayZ, beta sürecine girdiğini duyurdu.

Son 5 yıldır efsane oyun olarak yorumlanan ve tüm dünyada geniş kitleler tarafından oynanan DayZ, 5 yıl sonra beta sürecine girdiğini duyurdu.

2013 yılından bu yana PlayStation 4, Xbox One ve PC platformunda erken erişim oyunu olarak oynanabilen DayZ, Bohemia Interactive tarafından geliştirilmiş çok oyunculu bir hayatta kalma ve korku oyunudur. 5 yıldır erken erişim oyunu olarak geliştirilen ve oynanan yapım bugün Steam topluluk sayfası üzerinden yaptığı açıklama ile beta sürecine girdiğini duyurdu. 5 yıldır tam sürüme geçiş yapamayan oyun nihayet beta sürecine girerek oyuncuları umutlandırdı. Geliştirici ekip beta süreci ile önümüzdeki haftalara dair planlarının olduğunu da belirtiyor.

Duyuru ile bugün oyunculara bir de güncelleme sunuldu. Güncelleme bir çok yeni içerik ve özelliği oyunculara sunuyor. Önümüzdeki aylarda da yen güncellemelerin geleceği belirtilirken, gelecek olan güncellemelerin temel amacının oyunculara daha eğlenceli bir ortamın sunulmaya çalışıldığı söyleniyor. Gelecek olan güncelleme ile oyun içerisine araçlar da dahil edilecekmiş. Oyunculara sunulacak olan araç setleri Steam üzerinden oyunculara ücretsiz olarak sunulacak.

Önümüzdeki aylarda gelecek olan güncellemelerde de oyuncu topluluklarından alınan geri bildirimler değerlendirilerek geliştirici ekibin eleğinden geçecek.

Oyun tam sürüme ne zaman geçiş yapacak hala bilinmiyor.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol