Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Bağlantılı Oyun:

DayZ 1.19 Güncellemesi Yayınlandı

Zombi hayatta kalma oyunu DayZ 1.19 güncellemesi, Livonia haritasına bazı büyük güncellemeler yaparak keşfedilecek yeni bir yeraltı askeri sığınak ve tünel sistemi ekledi.

DayZ 1.19 güncellemesi ile bir el fenerine ihtiyacınız olacak çünkü hayatta kalma oyununun son güncellemesi ile yeraltına gidiyoruz. Yeni güncelleme, öncelikle Livonia DLC haritasına odaklanarak yeni bir yeraltı sığınağı ve tünel bileşimi ekledi.

İçeri girmek için özel eşyalara ihtiyacınız olacak ve bir arkadaşınızı veya en azından bir meşale getirmek isteyebilirsiniz. Yeraltı fazlasıyla karanlık ve korkutucu olacak. Güncelleme ayrıca Livonia için ek geliştirmeler ve güncellemeler, ayrıca bazı araç fiziği güncellemeleri ve yeni silahlar gibi daha birçok yenilik de getirdi. Gelin yakından inceleyelim.

DayZ 1.19 Güncelleme Notları

DayZ 1.19

Aşağıdaki DayZ 1.19 güncellemesinin tanıtım fragmanında, bir Humvee’de hayatta kalan tek kişi bir sığınak girişine yaklaşıyor ve içeri giriyor ancak bir el bombası atan miğferli bir düşman tarafından pusuya düşürülüyor. Onlarla savaşıyor ama- şafak sökerken kamyonetiyle kaçıyor.

Bohemia Interactive, bu yeni yeraltı sığınağı kompleksine girmek için “özel eşyalara” ihtiyacınız olacağını söylüyor ancak bunların ne olduğunu belirtmiyor; bunu kendiniz çözmeniz gerekecek. İçeri girdikten sonra, karanlık koridorlarında gezinmeniz gerekecek ve geliştiriciler, tüm ağı keşfetmek için birlikte çalışabilmeniz için birkaç arkadaş getirmenin önemli olacağını söylüyor.

DayZ 1.19 güncellemesinin araç kullanımını önemli ölçüde iyileştirdiğini de belirtelim; geliştiriciler ‘uçan arabalar’ sorununu çözdüklerini, araç el frenini etkinleştirdiklerini, kornaya bastıklarını ve patlama durumunda yedek lastik taşıdıklarını söylüyor. Oyuncuların bir süredir talep ettiği yeni eklenen M1025 Humvee varyantında yeni araç fiziği ve özelliklerini test edebilirsiniz.

SSG 82 keskin nişancı tüfeği ve BK-18 kırmalı av tüfeği gibi o kamyonu dolduracak yeni eşyalar da mevcut. Bohemia, DayZ‘nin oyun içi haritasıyla birlikte çalışan yeni bir GPS alıcısı da ekledi, böylece artık Livonia’da yolunuzu daha kolay bulabilmeniz gerekiyor.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.