Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Bağlantılı Oyun:

DayZ 1.18 Güncelleme Notları Yayınlandı

DayZ 1.18 güncellemesi yayınladı. Oyuna çok sayıda patlayıcı ekipman dahil edildi.

DayZ 1.18 güncellemesi yayınlandı ve oyuna çok sayıda patlayıcı silah ekledi. Son güncellemenin bir parçası olarak oyuna eklenen patlayıcı silahlar, güncellemeye özel yeni bir fragman ile sergilendi. Ekipmanları kullanmak için oyunu hemen güncellemeniz yeterli.

İlk olarak DayZ 1.18 güncellemesi oyuna M79 bombası fırlatıcı eklendi. Bu, 40 mm’lik parçalanma bombalarını 300 mm’ye kadar ateşleyebilen tek atış bir silah. Bir etkinlik ekipmanı olarak gelen bir havai fişek fırlatıcı da oyuna eklendi. Bunların yanında dört tip sis bombası (siyah, beyaz, kırmızı ve yeşil), özel bir el bombası türü, Claymore patlayıcıları ve plastik patlayıcılar da oyuna dahil edildi.

DayZ 1.18 Güncelleme Notları

DayZ 1.18

Ayrıca DayZ 1.18 ile Claymores uzaktan patlatılan yönlü bir mayın türü olarak oyuna eklendi, plastik patlayıcıların ise zarar görmeden patlatmak için uzaktan patlatma ünitesiyle birleştirilmesi gerekecek. Yeni patlayıcılara katılan son silah ise, oyunun bugüne kadarki en küçük ateşli silahı The Derringer oldu. Bu, “hemen hemen her yere saklanabilen” iki namlulu bir 0,357 tabanca olacak.

Yeni silahlar, mevcut Chernarus ve Livonia demiryolu ağlarına yeni ilgi noktaları ekleyen yeni bir tür dinamik olayla birlikte eklendiği için patlayıcılar oyuna dahil edilen tek yenilik değil. Son olarak, PC için daha yapılandırılmış bir tuş bağlama menüsü ve herhangi bir hareketi herhangi bir tuşa bağlama yeteneği de dahil olmak üzere, oyunun hem PC hem de konsol sürümlerinde yeni yaşam kalitesi iyileştirmeleri yapıldı.

Konsol oyuncularına gelince, DayZ 1.18 ile artık kontrolörlerde sağ çubuk için daha fazla hassasiyet seçeneği mevcut. Tüm güncelleme notlarına ise resmi web sitesinden ulaşabilirsiniz. DayZ 1.17 güncellemesine ise buradan ulaşabilirsiniz.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.