Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Assassin’s Creed Valhalla Dawn of Ragnarök Fragmanı Çıktı

Ubisoft, Assassin's Creed Valhalla'nın yaklaşmakta olan Dawn of Ragnarök ek paketi için uzun bir fragman yayınladı.

10 Mart‘ta piyasaya sürülecek olan Assassin’s Creed Valhalla Dawn of Ragnarök DLC’si, oyuncuların oğlunu hapisten kurtarmak için efsanevi cüce Svartalfheim krallığına gitmesi gereken Odin karakterini canlandırdığı görünüyor.

Odin’in, suikast zamanlarında bir kuzguna dönüşme ve için mağlup edilmiş düşmanları yanında savaşması için diriltme yeteneği gibi yeni güçleri bulunuyor. Ayrıca Odin’in derisini magmaya dönüştürebilir veya karakter silahını buzla doldurabilir.

Dawn Of Ragnarök 35 Saat Sürecek

Dawn Of Ragnarök

Assassin’s Creed Origins için Assassin’s Creed Rogue ve Curse of the Pharaohs genişlemesinden sorumlu olan ekip Ubisoft Sofia tarafından geliştirilen Dawn of Ragnarök, Ubisoft’a göre yaklaşık 35 saatlik bir oyun süresine sahip olacak. Bu haftanın başlarında Bloomberg, Ubisoft’un bu yıl veya 2023’te daha küçük ölçekli, gizlilik odaklı bir Assassin’s Creed oyunu yayınlamayı planladığını iddia etti.

Codenamed Rift ve Assassin’s Creed Valhalla karakteri Basim‘in başrolünde yer aldığı oyun geçen yıl bağımsız bir oyuna dönüştürülmeden önce, son seri için bir genişleme olarak planlanıyordu. Oyunun, Ubisoft Quebec (Odyssey) ve Ubisoft Montreal (Origins ve Valhalla) arasındaki bir işbirliği olan ve resmi olarak duyurulan Assassin’s Creed Infinity‘den önce piyasaya sürüleceği bildiriliyor.

YouTube video

Assassin’s Creed Infinity’nin birden fazla tarihsel dönemde geçen ve zamanla canlı bir hizmet olarak gelişecek devasa bir çevrimiçi oyun olacağı iddia edildi.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.