AC Valhalla: Dawn of Ragnarok ile Kassandra Geri Dönecek!

Assassin's Creed Valhalla Year 2 ile ilgili ilk ayrıntılar, Dawn of Ragnarok genişlemesini ve Eivor'u AC Odyssey'den Kassandra ile tanıştıran ücretsiz DLC'yi doğruladı.

Ubisoft, Assassin’s Creed Valhalla: Dawn of Ragnarok ve Crossover Stories isimli birisi ücretli birisi ücretsiz iki ek paketi duyurdu. Özellikle, ikincisi Eivor’un hikayesi ile Assassin’s Creed Odyssey kahramanı Kassandra’nın hikayesi arasındaki boşluğu kapatacak.

Ana oyunun Asgard bölümlerine benzer şekilde Dawn of Ragnarok, Eivor’u Odin rolünde oynayacak ancak bu sefer, başka bir deyişle macera yaklaşık 40 saat uzunluğunda olacak. Dawn of Ragnarok isimli yeni ek paket 10 Mart 2022‘de çıkış yapacak.

AC Valhalla: Dawn of Ragnarok Neler Sunacak?

Dawn of Ragnarok

Dawn of Ragnarok, İngiltere’nin üçte birini kapsayan yepyeni bir alana sahip. Odin, Baldur’u bulmak için orada bir arayışa girecek ancak her şeye gücü yeten Allfather, önce Svartalfheim krallığındaki savaş nedeniyle dağılmış ve sürgüne gönderilen Cücelerden yardım alacak. Cüce müttefikleri, Odin’i oğlunun kurtarılmasına bir adım daha yaklaştırmanın yanı sıra, Muspelheim diyarından gelen ateş düşmanlarıyla savaşmak için İskandinav Tanrısı’na gerekli araçları sağlayacak.

Dawn of Ragnarok boyunca Odin’in kendi ateş ve donma güçlerinden birkaçını ve AC Valhalla’nın temel savaş deneyimine lezzet katan ekstra yetenekler elde edeceksiniz. Ateşe dayalı bir beceri, düşmüş düşmanların diriltilmesine izin verecek. Başka bir özel yetenek ile kahramanımız bir kuşa dönüşecek ve Assassin’s Creed tarihindeki hiçbir şeye benzemeyen suikastlar gerçekleştirecek.

Assassin’s Creed Valhalla: Dawn of Ragnarok, Epic Games Store‘da 179 TL karşılığında ön siparişe açıldı.

AC Valhalla: Crossover Stories Neler Sunacak?

Dawn of Ragnarok

Eivor, mart ayının ortasında Fate of the Gods’a tanıklık etmeden önce, önümüzdeki 14 Aralık’ta Assassin’s Creed Crossover Stories adlı ücretsiz içerik AC Odyssey ve AC Valhalla’da yayınlanacak. Ubisoft Québec, Ubisoft Montréal ile birlikte, markanın Kassandra ve Eivor’u birbirine bağlayan bağları araştıran ilk çapraz oyun girişiminin geliştirilmesine öncülük etti.

Crossover Stories iki ayrı hikayeden oluşacak; Odyssey’nin “Tose Who Are Treasured” hikayesi, kronolojik olarak Valhalla’nın “A Fated Encounter” çapraz anlatısında yer alan olaylardan önce gerçekleşecek. Odyssey tabanlı hikayede, oyuncular ana oyun olan Alexios veya Kassandra’dan tercih ettikleri kahramanın rolünü üstlenme seçeneğine sahip olacak.

Avatar of Mert Doğan
Ege Üniversitesi Reklamcılık bölümünde okuyan ve oyun sektörüne yıllardan beri yoğun ilgi duyan Mert, 1 yıldır Turkmmo'da içerik üretiyor.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol